Офіційний представник вінілових напольних покриттів VINILAM в Україні
Категорії продукції дивитись все
8 пропозицій
CERAMO VINILAM Stone Glue
2.5мм
На клей
8 перейти в розділ
6 пропозицій
CERAMO VINILAM XXL
4.5мм
Клік
6 перейти в розділ
6 пропозицій
CERAMO VINILAM XXL Glue
2.5мм
На клей
6 перейти в розділ
20 пропозицій
VINILAM Click
3.7мм
Клік
20 перейти в розділ
20 пропозицій
VINILAM Glue
2.5мм
На клей
20 перейти в розділ
 • Зносостійкість
 • Екологічність
 • Вологостійкість
 • Звукоізоляція
 • Теплопровідність
 • Реалістичність
 • Довговічність
 • Простота монтажу
Зносостійкість
Вінілам володіє композитним зносостійким прозорим захисним шаром 0,55 мм. який приймає на себе всі зовнішні дії, зберігаючи декоративний шар в цілості весь термін служби покриття.
Екологічність
Вінілам має бездоганний екологічний статус. Підлогове покриття не виділяє летких органічних сполук, не пахне, не містить токсичних і канцерогенних речовин.
Вологостійкість
Вінілам 100% вологостійкий продукт! Ідеальне покриття для використання у ванних кімнатах, в кухнях, в коридорах, кафе, фітнес клубах і в інших приміщеннях з підвищеною вологістю.
Звукоізоляція
Вінілам добре гасить ударний шум і створює акустичний комфорт у вашому інтер'єрі і для сусідів. В асортименті є колекції зі спеціальною акустичною підкладкою
Теплопровідність
Вінілам має низьку теплопровідність. Відчувається як комфортне покриття без ефекту «холодну підлогу». Можна використовувати разом з вбудованими системами підігріву «тепла підлога».
Реалістичність
Завдяки декоративному шару, створеного в якості HD і ефектною текстурою на поверхні - Вінілам реалістично передає вид різноманітних порід обробленої деревини, а також вид і текстуру обробленого каменю, граніту, мармуру та інших поверхонь.
Довговічність
Вінілам не пошкоджується від побутових впливів, і термін його служби може бути дуже довгим, при дотриманні інструкції по монтажу та інструкції по експлуатації. Виробник дає гарантію 20 років на домашню експлуатацію і 5 на років на комерційну!
Простота монтажу
Вінілам легко монтується на підготовлену основу при застосуванні рекомендованих інструментів і рекомендованої технології укладання. Матеріал входить в категорію DIY - зроби сам!
Порівняльна характеристика
Порівняйте з покриттям VINILAM
клас зносостійкості
Захисний шар
водостійкість
Екологічний допуск
відсутність ковзання
пожаростойкость
звуконепроникність
Гарантія
ламінат
32
0 мм
немає
низький
немає
низька
низька
1 рік
паркетна дошка
33
0 мм
немає
середній
немає
немає
низька
2 роки
керамо-граніт
34
0 мм
100%
середній
немає
висока
немає
3 роки
паркетна дошка
32
0 мм
немає
да
немає
немає
немає
3 роки
лінолеум
29
0 мм
немає
да
немає
немає
немає
немає
VINILAM
43
0.55 мм
100%
високий
100%
висока
висока
20 років
VINILAM - підлогове покриття №1 в Світі!
ПВХ плитка VINILAM істотно перевершує всі популярні типи підлогових покриттів за більшістю значущих показників якості та зносостійкості!
З чого складається VINILAM?
 • керамо VINILAM
Захисний шар з UV компонентом
Верхній поліуретановий захисний шар з UV компонентом. Посилено микросферами кераміки (Ceramic Bead). Стабілізовано ультрафіолетовими променями. Опрацьовано Ultra-fresh tecnology
Вініловий прозорий захисний шар
Вініловий прозорий захисний шар - основний захист від абразивного стирання. Стабілізовано ультрафіолетовими променями. Створює на поверхні 3D декоративний ефект фактури "брашірованная дерево", а також ефект обробленого каменю.
Декоративний шар
Декоративний шар, створений в HD якості, повторює реалістичну красу натурального дерева і каменю, створюючи яскраві живі декори. Стабілізовано ультрафіолетовими променями
Композитна основа
Тверда композитна основа щільністю 2000 кг / куб.м. Міцна основа, створена методом екструзії з наступним пресуванням. Складається з первинного ПВХ
Замкова система CLICK (КЛИК)
Замкова система CLICK (КЛИК). Забезпечує швидке, надійне і точне з'єднання планок без підбиття. Витримує множинну розбирання без пошкоджень. Збирається двома способами.
Вбудована підкладка
Вбудована підкладка з стабільною і безпечна IXPE піни. Мінімізує шум, покращує тепловий комфорт в приміщенні. Пом'якшує ударне навантаження на хребет і суглоби. Поглинає піщинки і вирівнює мікрорельєф поверхні. Обробка Ultra Fresh запобігає появі грибка і цвілі.
Переваги використання
 • Тип нерухомості
 • тип приміщення
 • призначення
Доставка зразків підлогового покриття
Відгуки
 • відео
 • фото
ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
Питання 1 из 5
Онлайн-помічник ВИНИЛАМ
продовжити