Компанія VINILAM рада запропонувати своїм клієнтам зручний сервіс доставки продукції. Ми пропонуємо кілька варіантів доставки, щоб кожен клієнт міг обрати найбільш зручний для себе.


Для мешканців Києва ми здійснюємо доставку кур'єром. Це зручно для тих, хто хоче отримати своє замовлення швидко та без зайвих клопотів. Крім того, ми співпрацюємо з логістичними компаніями "Нова Пошта" та "Делівері", що дозволяє нам здійснювати доставку по всій Україні. Ми гарантуємо, що ваше замовлення буде доставлено в зазначений термін та в цілості та збереженості.


Графік відвантаження продукції у нас дуже гнучкий. Ми здійснюємо відвантаження в понеділок, вівторок, середу та п'ятницю. Четвер, субота та неділя - вихідні дні. Ми постійно працюємо над тим, щоб скоротити час доставки та покращити сервіс для наших клієнтів.


Можливий самовивіз продукції!


Наша компанія також надає можливість повернення товару протягом 14 днів. Звертаємо вашу увагу на те, що поверненню підлягають лише цілі, непошкоджені упаковки. Ми стараємося надавати нашим клієнтам лише якісну продукцію, але якщо з якоїсь причини ви вирішите повернути товар, ми готові оперативно вирішити це питання.


Ми цінуємо наших клієнтів та намагаємося робити все можливе, щоб забезпечити їм найкращий серв

callback
Замовити дзвінок
Найближчим часом наш менеджер перегляне вашу заявку та дуже швидко з вами зв’яжеться