VINILAM - підлогове покриття з відмінними характеристиками

VINILAM - це вінілове підлогове покриття, виготовлене з екологічно чистих матеріалів з використанням сучасних технологій. Воно складається з армованої багатошарової вінілової основи, декоративного шару з HD якістю друку, і захисного композитного шару з полівінілхлориду та поліуретану товщиною від 0,3 до 0,55 міліметра. За результатами тесту покриття витримує більше 25000 оборотів абразивного кола, тому йому присвоєно вищий клас зносостійкості «Т» і 43 клас використання.

Підлогове покриття VINILAM - абсолютно вологостійке, що поєднує в собі красу паркету, практичність лінолеуму, модульність «ламінату» і довговічність керамічної плитки.

Підлогове покриття від компанії «VINILAM» має антистатичні властивості, не ковзає, не боїться вологого прибирання, побутових і професійних миючих речовин. Воно має зносостійкий захисний шар оброблений UV-ультрафіолетовими променями, завдяки чому має високу стійкість до вигорання, появи плям і надійно захищений від пошкодження декоративного шару.

Нашому VINILAM не є притаманним ефект «лункої» підлоги, покриття відмінно гасить ударний шум. Поверхня має стійкість до точкових ударів. Поверхня дає відчуття теплового комфорту і взимку і влітку, оскільки покриття має рівномірні і збалансовані теплотехнічні властивості. Це одне з найбезпечніших для здоров'я людини і природи підлогових покриттів, що має повний комплект сертифікатів, які підтверджують якості цього прекрасного і практичного вирішення для обробки підлог.

callback
Замовити дзвінок
Найближчим часом наш менеджер перегляне вашу заявку та дуже швидко з вами зв’яжеться