LVT плитка для підлоги

LVT вінілова плитка - один з найпопулярніших видів покриттів для підлоги. Має багатошарову структуру, куди, крім кількох шарів полівінілхлориду, входить також декоративний шар. Усі компоненти при виготовленні ретельно пресуються під впливом необхідної температури. У результаті виходить високоміцне і в той же час пластичне ПВХ-покриття з тривалим терміном служби, що досягає 30-40 років. 


Зовнішній вигляд LVT плитки найчастіше імітує елітні сорти деревини або природного каменю. Завдяки такому дизайнерському рішенню підлоговий ламінат набуває класичний вигляд і може з легкістю вписуватися у будь-який сучасний інтер'єр. Його абревіатура розшифровується як Luxury Vinyl Tile , що означає - «вінілова плитка класу люкс».       


Своїй назві ПВХ продукція відповідає у повній мірі: сьогодні її часто укладають в елітних приватних будинках і квартирах, престижних комерційних приміщеннях і офісах. Одним з провідних виробників і продавців покриття в Україні виступає компанія VINILAM. 


Чим примітний вініловий ламінат LVT  


Для покриттів  для підлоги цього типу властиві високі експлуатаційні характеристики. Матеріал відрізняється міцністю і зносостійкістю, які дозволяють застосовувати його не тільки у домашніх умовах, але також у будівлях і приміщеннях із підвищеною прохідністю. Крім того, вініловий ламінат має хороші акустичні властивості. Він здатний поглинати шуми від кроків і падаючих предметів, знижуючи шумові ефекти у середньому на 10-15 дБ. У процесі експлуатації модульна LVT плитка залишається цілком безпечною через відсутність ефекту ковзання. Окремо варто відзначити зовнішній вигляд кварц-вінілового ламінату. Крім реалістичної імітації натуральних природних матеріалів, він має на своїй поверхні оригінальне тиснення. Цей декорований елемент додає покриттю дорогий і вишуканий вигляд.    
 


З чого складається LVT плитка  


Вініловий ламінат цього типу, випущений компанією VINILAM, складається з декількох шарів:   

·       Захисний шар з UV компонентом. Забезпечує покриття зносостійкі якості, захищаючи його від ударів, появи подряпин і стирання. Захисний шар часто складається з поліуретанової плівки, обробленої PU лаком. Для додаткового захисту матеріал проходить УФ-обробку.

·       Вініловий прозорий шар. Забезпечує захист покриттю від абразивного стирання. Також проходить обробку УФ-променями.

·       Декоративний шар. Поверх покриття наноситься плівка з оригінальними малюнками, що імітують натуральний камінь, елітні сорти дерева і іншу фактуру. Зображення відтворюються за допомогою фотодруку.

·       Композитна основа. Складається з первинного полівінілхлориду товщиною від 2 до 5 мм. Цей захисний матеріал забезпечує LVT плитці підвищені еластичні і вологостійкі якості. Вініловий шар не потребує стабілізації, тому скловолоконні листи рідко використовуються при виробництві.  

·       Замковий механізм Click. Його наявність дозволяє швидко і точно зчіплювати планки в процесі укладання. 

·       Вбудована підкладка. В її основі йде IXPE піна, яка гасить шуми і створює теплий мікроклімат у приміщенні. За рахунок обробки технологією Ultra Fresh підкладка не допускає появу цвілі і грибка.     

Усі компоненти, що входять до покриття для піждлоги, з'єднуються один з одним за допомогою гарячого пресування без використання клеючих засобів. На виході виходить ламінат товщиною від 2 до 7 мм. Готові пластини можуть мати прямокутну або квадратну форму.  


Різновиди LVT плитки  


У покриття для підлоги цього типу існують три види, якщо класифікувати його за методом укладання:

1. Вініловий ламінат з укладанням на клей. Цей тип LVT плитки першим з'явився на ринку. Його середня товщина варіюється від 2 до 3 мм. Під час укладання використовується клей, призначений для ПВХ покриттів. Перед монтажем рекомендується вирівняти покриття основи. В іншому випадку підлога буде скрипіти або на ньому з'являться нерівності. Укладання вінілового ламінату за допомогою клею можна виконувати як на будь-яку, жорстку, суху і рівну основу, так і на дерев'яну основу, за умови, що їх поверхня досить рівна. Самі плитки укладаються одна до іншої, що дозволяє створити єдине полотно без наявності зазорів. Відсутність щілин полегшує прибирання, до того ж волога не потрапляє під підлогу. 

2. Вініловий ламінат на самоклеючій основі. У цього виду LVT плитки вже є свій клейовий шар. При монтажі досить видалити захисну плівку і прикріпити покриття до підлоги. Перед укладанням рекомендується відмити і знежирити поверхню, оскільки ламінат такого типу погано зчіплюється з жирними і брудними основами. Монтаж плиток здійснюється стик в стик. 

3. Вініловий ламінат з замком. Продукція з такою технологією укладання порівняно недавно з'явилася на ринку. Основна її перевага полягає в тому, що при монтажі не потрібно застосування речовин, що клеять. Укладання планок відбувається за допомогою Click замків, які з'єднуються між собою як деталі конструктора. Товщина покриттів з замковим механізмом зазвичай становить 3-5 мм. Відповідний тип кварц-вінілового ламінату підбирається з урахуванням особистих переваг, відповідного способу укладання, вартості продукції і інших чинників.      

Переваги LVT покриття для підлоги


Модульний вініловий ламінат, виготовлений компанією ВІНІЛАМ, має безліч технічних переваг: 

·       підвищена ударна міцність - LVT плитка дуже стійка до впливу важких предметів і стирається навантаженні;  

·       100% вологостійкість - кварц-вінілове покриття стійко переносить контакт з вологою і помірні перепади температур;

·       пожежна безпека - кожен ламінат цього типу має підвищений клас пожежної безпеки (КМ2);  

·       хороша світлостійкість - у процесі експлуатації покриття не змінює колір.

·       відсутність стійкого запаху, характерного для бюджетних ламінованих підлог;

·       відчуття м'якості і тепла - завдяки цій перевазі по ламінату приємно ходити як у взутті, так і босоніж;  

·       невелика товщина, що не перевищує 5 мм - за рахунок цієї особливості не буде «з'їдатися» зайвий простір у приміщеннях;

·       зручність монтажу - при зваженому підході всі процедури з укладання покриттів для підлоги можна виконати самостійно, не залучаючи професіоналів.

Серед додаткових плюсів LVT плитки варто відзначити безпеку використання. На відміну від ламінату або керамічних покриттів, вона не є слизьким матеріалом. По вініловому настилу можна ходити навіть вологими ногами, не побоюючись за падіння і отримання травм.    


Що стосується екологічних якостей, то вся продукція LVT складається з первинного полівінілхлориду. Будучи вуглецево-нейтральним покриттям, вона не змінює своїх початкових властивостей протягом всього терміну експлуатації. Кварц-вініловий ламінат також відрізняється тим, що не має запахів і не виділяє шкідливих речовин в атмосферу. Це дозволяє вільно використовувати його у приміщеннях житлового та комерційного типу, у тому числі в залах, спальнях, дитячих кімнатах і кухнях. Усі технічні характеристики LVT покриттів для підлоги ретельно перевіряються ще на етапі виробництва. За результатами перевірок у компанії VINILAM є відповідні сертифікати. При покупці вінілового ламінату покупцям надається заводська гарантія терміном до 20 років при домашньому використанні і 5 років - при комерційному.    
      

 Догляд за покриттям для підлоги


Доглядати за LVT плиткою так само легко, як і за звичайним лінолеумом. Досить виконувати стандартну прибирання приміщень від забруднень і пилу в середньому один раз в два дні. Використовувати можна не тільки пилосос, але також рідке хозмило або чистячі засоби м'якої дії. Вони допоможуть відтерти скупчилися забруднення і видалити пил.  


У той же час важливо пам'ятати, що при збиранні не можна застосовувати розчинники і лужні розчини. Вони можуть пошкодити поверхню вінілового ламінату. 

 Де можна використовувати LVT покриття 


Сфера застосування кварц-вінілового ламінату цього типу, випущеного компанією ВІНІЛАМ, досить широка. Його активно використовують власники наступних об'єктів: 
  
       ·       приватні будинки та дачі;

·       квартири та апартаменти;

·       офісні приміщення;

·       готелі та готелі;

·       ресторани, бари і кафе;

·       магазини і бутики;

·       поліклініки та стоматології;

·       об'єкти державного типу.

Як вибрати LVT плитку  


Підбирати покриття для підлоги цього типу необхідно з урахуванням їх основних технічних характеристик. Перш за все потрібно звернути увагу на наступні основні параметри:

·       Тип укладання. Ламінат може монтуватися за допомогою клею, клейової основи або замкового механізму.  

·       Захисний шар. Якщо вам необхідний зносостійкий ламінат, вибирайте варіанти з шириною 0,5-0,7 мм. Для домашнього застосування цілком вистачить і 0,3 мм. 

·       Кольорове рішення. Для квартир, що виходять на сонячну сторону, можна підібрати покриття темних тонів. У той же час ламінат світлих відтінків стане ідеальним рішенням для приміщень, розташованих на тіньовій стороні.  

·       Форма планок. Вони можуть бути квадратними і прямокутними - у цьому питанні багато залежить від особистих переваг.

·       Можливість монтажу з теплою підлогою. Більшість LVT підлогових покриттів добре поєднуються з водяними і електричними системами обігріву, але при цьому важливо пам'ятати, що температура нагрівання не повинна бути вище 28.  

У каталозі компанії VINILAM можна знайти покриття для підлоги LVT різних колірних рішень і пропорцій. Це дозволить з легкістю підібрати підходящий варіант, який влаштує не тільки з естетичної точки зору, але і в плані вартості. На всю продукцію встановлені прийнятні ціни. Це стає можливим завдяки відсутності посередників. Перед покупкою вінілового ламінату можна отримати розгорнуті консультації про товар у менеджерів компанії за телефоном гарячої лінії у Києві.      

 

 

Бетон 61606 Вініловий ламінат Бетон 61606 Вініловий ламінат
Дуб Світло коричневий Дерево 2.5 Мікрофаска
Ціна:
1 040 грн.
Бетон Білий 71615 Вініловий ламінат Бетон Білий 71615 Вініловий ламінат
Дуб Світло коричневий Дерево 2.5 Мікрофаска
Ціна:
1 040 грн.
Дуб Ален (Rich) 20468 Вініловий ламінат Дуб Ален (Rich) 20468 Вініловий ламінат
Дуб Світло коричневий Дерево 2.5 Мікрофаска
Ціна:
1 040 грн.
Дуб Амберг (Rich) 15783 Вініловий ламінат Дуб Амберг (Rich) 15783 Вініловий ламінат
Дуб Мідний Дерево 2.5 Мікрофаска
Ціна:
1 040 грн.
Дуб Біль 8895-EIR Glue Вініловий ламінат Дуб Біль 8895-EIR Glue Вініловий ламінат
Дуб Світло коричневий Дерево 2.5 Мікрофаска
Ціна:
1 040 грн.
Дуб Байєр 511001 Вініловий ламінат SALE! Дуб Байєр 511001 Вініловий ламінат
Дуб Коричнево-жовтий Дерево 2.5 Мікрофаска
Ціна:
777 грн.
1 040 грн.
Дуб Берн 8885-EIR Glue Вініловий ламінат Дуб Берн 8885-EIR Glue Вініловий ламінат
Дуб Темно коричневий Дерево 2.5 Мікрофаска
Ціна:
1 040 грн.
Дуб Бремен 2541 Вініловий ламінат SALE! Дуб Бремен 2541 Вініловий ламінат
Дуб Світло коричневий Дерево 2.5 Мікрофаска
Ціна:
777 грн.
1 040 грн.

LVT вінілова плитка - один з найпопулярніших видів покриттів для підлоги. Має багатошарову структуру, куди, крім кількох шарів полівінілхлориду, входить також декоративний шар. Усі компоненти при виготовленні ретельно пресуються під впливом необхідної температури. У результаті виходить високоміцне і в той же час пластичне ПВХ-покриття з тривалим терміном служби, що досягає 30-40 років. 


Зовнішній вигляд LVT плитки найчастіше імітує елітні сорти деревини або природного каменю. Завдяки такому дизайнерському рішенню підлоговий ламінат набуває класичний вигляд і може з легкістю вписуватися у будь-який сучасний інтер'єр. Його абревіатура розшифровується як Luxury Vinyl Tile , що означає - «вінілова плитка класу люкс».       


Своїй назві ПВХ продукція відповідає у повній мірі: сьогодні її часто укладають в елітних приватних будинках і квартирах, престижних комерційних приміщеннях і офісах. Одним з провідних виробників і продавців покриття в Україні виступає компанія VINILAM. 


Чим примітний вініловий ламінат LVT  


Для покриттів  для підлоги цього типу властиві високі експлуатаційні характеристики. Матеріал відрізняється міцністю і зносостійкістю, які дозволяють застосовувати його не тільки у домашніх умовах, але також у будівлях і приміщеннях із підвищеною прохідністю. Крім того, вініловий ламінат має хороші акустичні властивості. Він здатний поглинати шуми від кроків і падаючих предметів, знижуючи шумові ефекти у середньому на 10-15 дБ. У процесі експлуатації модульна LVT плитка залишається цілком безпечною через відсутність ефекту ковзання. Окремо варто відзначити зовнішній вигляд кварц-вінілового ламінату. Крім реалістичної імітації натуральних природних матеріалів, він має на своїй поверхні оригінальне тиснення. Цей декорований елемент додає покриттю дорогий і вишуканий вигляд.    
 


З чого складається LVT плитка  


Вініловий ламінат цього типу, випущений компанією VINILAM, складається з декількох шарів:   

·       Захисний шар з UV компонентом. Забезпечує покриття зносостійкі якості, захищаючи його від ударів, появи подряпин і стирання. Захисний шар часто складається з поліуретанової плівки, обробленої PU лаком. Для додаткового захисту матеріал проходить УФ-обробку.

·       Вініловий прозорий шар. Забезпечує захист покриттю від абразивного стирання. Також проходить обробку УФ-променями.

·       Декоративний шар. Поверх покриття наноситься плівка з оригінальними малюнками, що імітують натуральний камінь, елітні сорти дерева і іншу фактуру. Зображення відтворюються за допомогою фотодруку.

·       Композитна основа. Складається з первинного полівінілхлориду товщиною від 2 до 5 мм. Цей захисний матеріал забезпечує LVT плитці підвищені еластичні і вологостійкі якості. Вініловий шар не потребує стабілізації, тому скловолоконні листи рідко використовуються при виробництві.  

·       Замковий механізм Click. Його наявність дозволяє швидко і точно зчіплювати планки в процесі укладання. 

·       Вбудована підкладка. В її основі йде IXPE піна, яка гасить шуми і створює теплий мікроклімат у приміщенні. За рахунок обробки технологією Ultra Fresh підкладка не допускає появу цвілі і грибка.     

Усі компоненти, що входять до покриття для піждлоги, з'єднуються один з одним за допомогою гарячого пресування без використання клеючих засобів. На виході виходить ламінат товщиною від 2 до 7 мм. Готові пластини можуть мати прямокутну або квадратну форму.  


Різновиди LVT плитки  


У покриття для підлоги цього типу існують три види, якщо класифікувати його за методом укладання:

1. Вініловий ламінат з укладанням на клей. Цей тип LVT плитки першим з'явився на ринку. Його середня товщина варіюється від 2 до 3 мм. Під час укладання використовується клей, призначений для ПВХ покриттів. Перед монтажем рекомендується вирівняти покриття основи. В іншому випадку підлога буде скрипіти або на ньому з'являться нерівності. Укладання вінілового ламінату за допомогою клею можна виконувати як на будь-яку, жорстку, суху і рівну основу, так і на дерев'яну основу, за умови, що їх поверхня досить рівна. Самі плитки укладаються одна до іншої, що дозволяє створити єдине полотно без наявності зазорів. Відсутність щілин полегшує прибирання, до того ж волога не потрапляє під підлогу. 

2. Вініловий ламінат на самоклеючій основі. У цього виду LVT плитки вже є свій клейовий шар. При монтажі досить видалити захисну плівку і прикріпити покриття до підлоги. Перед укладанням рекомендується відмити і знежирити поверхню, оскільки ламінат такого типу погано зчіплюється з жирними і брудними основами. Монтаж плиток здійснюється стик в стик. 

3. Вініловий ламінат з замком. Продукція з такою технологією укладання порівняно недавно з'явилася на ринку. Основна її перевага полягає в тому, що при монтажі не потрібно застосування речовин, що клеять. Укладання планок відбувається за допомогою Click замків, які з'єднуються між собою як деталі конструктора. Товщина покриттів з замковим механізмом зазвичай становить 3-5 мм. Відповідний тип кварц-вінілового ламінату підбирається з урахуванням особистих переваг, відповідного способу укладання, вартості продукції і інших чинників.      

Переваги LVT покриття для підлоги


Модульний вініловий ламінат, виготовлений компанією ВІНІЛАМ, має безліч технічних переваг: 

·       підвищена ударна міцність - LVT плитка дуже стійка до впливу важких предметів і стирається навантаженні;  

·       100% вологостійкість - кварц-вінілове покриття стійко переносить контакт з вологою і помірні перепади температур;

·       пожежна безпека - кожен ламінат цього типу має підвищений клас пожежної безпеки (КМ2);  

·       хороша світлостійкість - у процесі експлуатації покриття не змінює колір.

·       відсутність стійкого запаху, характерного для бюджетних ламінованих підлог;

·       відчуття м'якості і тепла - завдяки цій перевазі по ламінату приємно ходити як у взутті, так і босоніж;  

·       невелика товщина, що не перевищує 5 мм - за рахунок цієї особливості не буде «з'їдатися» зайвий простір у приміщеннях;

·       зручність монтажу - при зваженому підході всі процедури з укладання покриттів для підлоги можна виконати самостійно, не залучаючи професіоналів.

Серед додаткових плюсів LVT плитки варто відзначити безпеку використання. На відміну від ламінату або керамічних покриттів, вона не є слизьким матеріалом. По вініловому настилу можна ходити навіть вологими ногами, не побоюючись за падіння і отримання травм.    


Що стосується екологічних якостей, то вся продукція LVT складається з первинного полівінілхлориду. Будучи вуглецево-нейтральним покриттям, вона не змінює своїх початкових властивостей протягом всього терміну експлуатації. Кварц-вініловий ламінат також відрізняється тим, що не має запахів і не виділяє шкідливих речовин в атмосферу. Це дозволяє вільно використовувати його у приміщеннях житлового та комерційного типу, у тому числі в залах, спальнях, дитячих кімнатах і кухнях. Усі технічні характеристики LVT покриттів для підлоги ретельно перевіряються ще на етапі виробництва. За результатами перевірок у компанії VINILAM є відповідні сертифікати. При покупці вінілового ламінату покупцям надається заводська гарантія терміном до 20 років при домашньому використанні і 5 років - при комерційному.    
      

 Догляд за покриттям для підлоги


Доглядати за LVT плиткою так само легко, як і за звичайним лінолеумом. Досить виконувати стандартну прибирання приміщень від забруднень і пилу в середньому один раз в два дні. Використовувати можна не тільки пилосос, але також рідке хозмило або чистячі засоби м'якої дії. Вони допоможуть відтерти скупчилися забруднення і видалити пил.  


У той же час важливо пам'ятати, що при збиранні не можна застосовувати розчинники і лужні розчини. Вони можуть пошкодити поверхню вінілового ламінату. 

 Де можна використовувати LVT покриття 


Сфера застосування кварц-вінілового ламінату цього типу, випущеного компанією ВІНІЛАМ, досить широка. Його активно використовують власники наступних об'єктів: 
  
       ·       приватні будинки та дачі;

·       квартири та апартаменти;

·       офісні приміщення;

·       готелі та готелі;

·       ресторани, бари і кафе;

·       магазини і бутики;

·       поліклініки та стоматології;

·       об'єкти державного типу.

Як вибрати LVT плитку  


Підбирати покриття для підлоги цього типу необхідно з урахуванням їх основних технічних характеристик. Перш за все потрібно звернути увагу на наступні основні параметри:

·       Тип укладання. Ламінат може монтуватися за допомогою клею, клейової основи або замкового механізму.  

·       Захисний шар. Якщо вам необхідний зносостійкий ламінат, вибирайте варіанти з шириною 0,5-0,7 мм. Для домашнього застосування цілком вистачить і 0,3 мм. 

·       Кольорове рішення. Для квартир, що виходять на сонячну сторону, можна підібрати покриття темних тонів. У той же час ламінат світлих відтінків стане ідеальним рішенням для приміщень, розташованих на тіньовій стороні.  

·       Форма планок. Вони можуть бути квадратними і прямокутними - у цьому питанні багато залежить від особистих переваг.

·       Можливість монтажу з теплою підлогою. Більшість LVT підлогових покриттів добре поєднуються з водяними і електричними системами обігріву, але при цьому важливо пам'ятати, що температура нагрівання не повинна бути вище 28.  

У каталозі компанії VINILAM можна знайти покриття для підлоги LVT різних колірних рішень і пропорцій. Це дозволить з легкістю підібрати підходящий варіант, який влаштує не тільки з естетичної точки зору, але і в плані вартості. На всю продукцію встановлені прийнятні ціни. Це стає можливим завдяки відсутності посередників. Перед покупкою вінілового ламінату можна отримати розгорнуті консультації про товар у менеджерів компанії за телефоном гарячої лінії у Києві.      

 

 

callback
Замовити дзвінок
Найближчим часом наш менеджер перегляне вашу заявку та дуже швидко з вами зв’яжеться