Залу

Вініловий ламінат для залу

Не боїться частого прибирання
100% екологічна підлога
Ударо і шумопоглинальна підлога
Приємна на дотик, можна використовувати з системами «тепла підлога»
Зміст
Компанія «VINILAM» розробила цілу лінійку рішень для кожного типу приміщення. Вітальня є одним з центральних місць у будинку, де постійно відбувається рух. Тут часто святкуються урочисті події, тому покриття для підлоги у залі повинно бути не тільки міцним і зносостійким, але і презентабельним. Адже це саме публічне приміщення у будинку і покриття для підлоги тут створює враження у гостей про обробку всього інтер'єру. Зал - це кімната, де ви часто переміщаєте меблі, танцюєте і навіть займаєтеся спортом. Під час урочистостей, що проводяться у залі, ваші гості можуть упускати посуд і розливати напої. Покриття для підлоги у залі повинно витримати всі ці випробування, зберігаючи зовнішній вигляд і технічні властивості протягом усього терміну експлуатації. Компанія «VINILAM» зосередила зусилля технологів виробництва на розробці міцного, непідвласного часу і умов експлуатації матеріалу, який дозволив би здійснювати найкреативніші інтер'єрні задуми. У результаті була створена серія с кількох колекцій кварц-вінілових покриттів для підлоги для монтажу у залах і віталень.

Чому саме VINILAM?

Вініловий ламінат VINILAM - це абсолютно нова філософія у сегменті у застосуванні покриттів для підлоги, він принципово відрізняється за властивостями від усіх існуючих на ринку покриттів для підлоги. Залежно від конкретної колекції, товщина плиток або планок становить від 2,5 до 8,5 мм. Багатошарова структура складається із декількох основних шарів:
 • основа з вінілу з мінеральним наповнювачем;
 • декоративний шар із зображенням високої чіткості (HD), яке повторює зовнішній вигляд поверхні будь-якого матеріалу - різних порід дерева, паркету, мармуру керамограніта, натурального каменю і навіть бетону;
 • верхнє захисне покриття це прозорий шар товщиною 0,5-0,55 мм у залежності від моделі. Цей захисний шар складається з прозорого шару PVC, з ще одного двох шарів поліуретану з додаванням керамічних мікросфер і ультракомпонента для затвердіння рідкого поліуретану при опроміненні УФ променями і стабілізації в подальшому кольору покриття і захисту від УФ-випромінювання.
Верхнє покриття витримує понад 25000 оборотів абразивного кола, що відповідає найвищим «Т» касу зносостійкості, а також «43» класу використання. VINILAM поєднує у собі переваги 4 популярних покриттів для підлоги - красу і естетику паркету, ламінату, практичність лінолеуму і довговічність керамічної плитки.
Коментар експерта: Поліуретанове захисне покриття, застосоване при розробці вінілової плитки у 1960 році стало справжнім проривом у збільшенні терміну служби  покриття для підлоги.

Переваги покриттів для підлоги VINILAM

Як було зазначено вище, продукція VINILAM істотно відрізняється від популярних покриттів для підлоги. Як приклад розглянемо ламінат. У виробництві ламінату застосовуються фенольні і меламінові смоли у значних кількостях, які взагалі не використовуються при виробництві вінілового покриття для підлоги.

Продукція VINILAM створена з інертних компонентів, які не вступають в реакцію з навколишнім середовищем і не виділяють шкідливі речовини навіть після 20-річного терміну експлуатації. На відміну від ламінату, в основі якого пресована деревна маса, VINILAM складається з композитних матеріалів високої міцності, несхильних впливу вологи. Вініловий ламінат є на 100% безпечним для здоров'я людини.

У каталозі представлені десятки покриттів з різною фактурою, декором і відтінком. Створюючи дизайн приміщення, можна максимально точно підібрати потрібний декор вінілового покриття під запланований інтер'єр, і обраний стиль вітальні або іншого приміщення.

VINILAM має не менше десяти переваг в порівнянні з традиційними покриттями для підлоги у житлових приміщеннях:
 • Високий клас «Т» зносостійкості дозволяє покриттю витримувати більш 25 тис. обертів абразивного кола, що в порівнянні із 6000 оборотами до стирання верхнього декоративного шару ламінату виглядає більш ніж вражаюче.
 • 100% захист від вологи. Не страшно, якщо ви щось розіллєте на підлогу, або в приміщенні істотно підвищитися вологість. VINILAM не розбухає і не деформується від води, чого не можна сказати про паркет і ламінат.
 • Композитне покриття витримує будь-яке вологе прибирання професійними і побутовими миючими засобами.
 • Багатошаровий композитний VINILAM чудово гасить ударні навантаження. При товщині плитки в 2,5 мм вдається знизити ударний шум на 5 дБ. При використанні плитки із максимальною товщиною 8,5 мм шум від механічного навантаження вдається зменшити на 16 дБ. Ламінат і керамічна плитка не можуть дати такого акустичного комфорту;
 • Проста технологія укладання вінілового покриття. Не вимагає спеціальних навичок і складних підготовчих робіт.
На останній перевазі ми зупинимося трохи докладніше, тому що використовуваний принцип укладання дозволить не тільки заощадити на оплаті праці майстра, а й отримати задоволення від процесу монтажу.

Монтаж замкової вільнолежачої вінілової плитки

Принцип укладання заснований на концепції DIY - «зроби сам». Тут не потрібно використовувати підкладку і клей. Досить того, щоб чорнова підлога була рівною і жорсткою. VINILAM можна укладати на інші покриття для підлоги - дерев'яна підлога, керамічну плитку, старий ламінат, комерційний лінолеум, а також, як зазвичай на цементну стяжку.

Є два типи з'єднання планок вільнолежачого покриття для підлоги:
 • З клейовим замком. Нижня частина планки, де знаходиться вінілова основа, зміщена на 24 мм щодо верхнього шару. На вініловій основі є клейова SMART-стрічка, яка дозволяє з'єднати всі планки в єдине ціле і отримати гарну і безшовну підлогу.
 • З механічним замком. Застосовується для покриття для підлоги з метою створення безшовного зовнішнього вигляду. Планки з'єднуються механічно за допомогою спеціально профільованих замкових профілів. VINILAM з клейовим замком можна укладати на рівній підлозі регламентованою похибкою. Завдяки гнучкості і еластичності плитка повторить плавні нерівності і буде щільно прилягати одне до одного. Також знадобитися поліетиленова плівка товщиною не менше 200 мкм в якості підкладки. Матеріал з механічним замком має більш жорсткі такі ж вимоги до підготовки основи підстави для подальшого укладання - рівна поверхня без швів ям, горбів і глибоких тріщин. Але для залу ми рекомендуємо колекції з вбудованою підкладкою і жорсткою основою, тому що ці покриття для підлоги товщиною 4,5-8,5 мм і максимальною механічною міцністю дозволяє вирішити завдання, поставлені на початку статті. Далі ми підберемо найкращі варіанти VINILAM для укладання безшовної підлоги у вітальні.
 • Коментар експерта: у порівнянні з іншими покриттями для підлоги, вінілова плитка дозволяє виконати монтаж навіть недосвідченій людині без спеціальних навичок.

  Кращі марки покриттів для підлоги для залів і віталень

  Для досягнення максимального акустичного комфорту і довговічності покриття у залі, ми рекомендуємо вінілову плитку наступних колекцій:

  Allure ISOCORE

  Вінілова плитка Allure ISOCORE має товщину 7,5 мм, забезпечуючи максимальну механічну стійкість за рахунок багатошарової конструкцій і захисного ПВХ-шару завтовшки 0,55 мм. Тут також є додатковий поліуретановий посилений захисний шар, захист від розмноження мікроорганізмів усередині шарів на поверхні і захист від УФ-променів. Вбудована підкладка з піни IXPE гасить механічні ударні навантаження і зменшує шум на 15 дБ. у порівнянні з традиційними покриттям для підлоги.

  Покриття для підлоги витримує важкі меблі і крісла на коліщатках завдяки стійкості захисного покриття і жорсткої основи планок ISOCORE, зробленої з первинного вінілу c добавкою CaCO3. Низька теплопровідність (0,16 Вт / м * К) відмінно підходить для укладання на бетон цементну основу, гарантуючи комфорт для ніг в будь-який час року.

  PARQUET Herringbone

  У плитці PARQUET Herringbone композитний захисний шар товщиною 0,55 мм. Додатковий захисний шар виготовлений з поліуретану з UV компонентом і з посиленням у вигляді добавки мікросфер кераміки (CB) і гасіння ударних навантажень і компенсації мікронерівностей на основі, що дозволяє отримати високий акустичний комфорт (гасіння до на 16 дБ). Товщина всіх шарів становить 6,5 мм.

  У Herringbone використовується тверда композитна основа ISOCORE щільністю 1050 кг / м3, яка складається з мінерального наповнювача компонента і вінілу. Клас протиковзання «R 10» робить поверхню абсолютно не слизькою. Низька теплопровідність 0,16 Вт / м * К гарантує теплової комфорт і світлостійкість 6 пунктів з 8 гарантує довговічність колірної насиченості вінілової плитки.

  PARQUET CHEVRON

  PARQUET CHEVRON товщиною 8,5 мм має основний захисний шар 0,55 мм. і додатковий захисний шар, посилений керамічними мікросферами. Основа ISOCORE виготовлена ​​з первинного вінілу і карбонату кальцію. Теплопровідність становить всього 0,16 Вт / м * К, тому ви не відчуєте холодності цементної основи під вініловим ламінатом. Категорія протиковзання «R 10» робить покриття безпечним для дітей і дорослих.

  Рівень світлостійкості становить 6 пунктів з 8, що робить покриття стійким до вигорання кольору і гарантує однаково гарний вигляд як після установки, так і через 20 років експлуатації. CHEVRON відмінно витримує вплив крісел на коліщатках і важкі меблі, що перевірено у тестовій лабораторії по стандарту EN 425.

  Дані марки колекції мають підкладку з IXPE піни, яка поглинає ударну енергію і зменшує шум. Підкладка значно зменшує ударне навантаження на суглоби і хребет при ходьбі босоніж. Підкладка також оброблена за технологією «ULTRA-FRESH», що попереджає запобігає розвитку мікроорганізмів на підкладці
  Відгук покупця: Дуже задоволений новою підлогою. Виглядає як справжній паркет, але коштує набагато дешевше. Стяжка у нас без системи «теплої підлоги», але ноги взимку не мерзнуть. Отримав справжнє задоволення від самостійного укладання.
  VINILAM - краще рішення покриття для підлоги для залу на ринку оздоблювальних матеріалів

  Якщо ви шукаєте довговічне покриття для підлоги для залу або вітальні, яке витримувало б щоденні навантаження, важкі меблі, гостей, мало презентабельний вигляд, непідвладний часу, то ваш вибір - це вініловий ламінат VINILAM. Широкий вибір в каталозі VINILAM завжди до ваших послуг!
Порівняйте інші покриття з покриттям VINILAM
Покриття
Характеристики
клас зносостійкості
Захисний шар
водостійкість
Екологічний допуск
відсутність ковзання
пожаростойкость
звуконепроникність
Гарантія
ламінат
ламінат
32
0 мм
немає
низький
немає
низька
низька
1 рік
паркетна дошка
паркетна дошка
33
0 мм
немає
середній
немає
немає
низька
2 роки
керамо-граніт
керамо-граніт
34
0 мм
100%
середній
немає
висока
немає
3 роки
паркетна дошка
паркетна дошка
32
0 мм
немає
так
немає
немає
немає
3 роки
лінолеум
лінолеум
29
0 мм
немає
так
немає
немає
немає
немає
VINILAM
VINILAM
43
0.55 мм
100%
високий
100%
висока
висока
20 років
Для використання в залі рекомендуємо наступні серії
Механічний замок
Механічний замок
Гарно підходить
Вологостійкий ламінат
Вологостійкий ламінат
Гарно підходить
Кварц-вініловий ламінат
Кварц-вініловий ламінат
Гарно підходить
Переваги використання для інших приміщень Дивитись всі
 • Тип нерухомості
 • тип приміщення
 • призначення
Спец-пропозиція
Доставка зразків кварцвінілової плитки Доставка безкоштовна і не зобов’язує до покупки
callback
Замовити дзвінок
Найближчим часом наш менеджер перегляне вашу заявку та дуже швидко з вами зв’яжеться