Дитячого саду

Вініловий ламінат для Дитячого саду

Не боїться частого прибирання
100% екологічна підлога
Ударо і шумопоглинальна підлога
Приємна на дотик, можна використовувати з системами «тепла підлога»
Зміст
Вибір підлогового покриття для дошкільного дитячого закладу – це досить складне завдання, при вирішенні якого необхідно враховувати не тільки санітарно-епідеміологічні вимоги, але і особливості експлуатації покриття, питання забезпечення максимальної безпеки і комфорту, а також тривалість терміну служби.

Якою має бути підлога в дитячому садку?

 • відповідно до "ДСанПіН", покриття для підлоги, як і інші оздоблювальні матеріали потребують регулярного вологого прибирання і дезінфекцію, тому на перший план виходить вимога водостійкості;
 • діти дошкільного віку обожнюють гри на підлозі, тому надзвичайно важливо, щоб покриття зберігало тепло і не створювало відчуття «холодної підлоги»;
 • одне з центральних вимог - екологічна безпека: покриття не повинно виділяти леткі органічні сполуки, мати виражений неприємний запах або містити в своєму складі небезпечні для здоров'я компоненти;
 • підлога повинна бути стійкою до зносу: активні дитячі ігри створюють умови інтенсивної експлуатації, яку багато покриттів просто не витримують;
 • в процесі гри дошкільнята часто стрибають і бігають, штовхаються, падають, тому підлога повинна володіти певними амортизуючими якостями;
 • не всі діти привчені до горщика, тому підлога в «дитсадковій» групі періодично стикається з досить агресивними середовищами, а потім піддається обробці спеціальними миючими засобами;
 • рівень шуму в «дитсадкових» групах досить високий, тому звукопоглинальні якості також не будуть зайвими;
 • покриття не повинно бути слизьким аби знизити ризик травм;
 • догляд за покриттям і прибирання повинні бути максимально простими і не вимагати значних витрат часу;
 • естетичні характеристики покриття також важливі: інтер'єр дитячого садка повинен бути красивим і гармонійним.
І ще одна важлива вимога до підлогових покриттів - тривалий термін активної експлуатації: набагато раціональніше придбати матеріали, які прослужать 15 - 20 років, ніж робити ремонт кожні три роки.

Чи є підлогові покриття, які відповідають усім вимогам, перерахованим вище? На щастя, такі матеріали існують, і це - VINILAM: сучасні модульні (плиткові) покриття на основі вінілу.

Що таке VINILAM: переваги та особливості


Незважаючи на те що сучасні модульні покриття для підлоги з вінілу з'явилися в Україні порівняно недавно, цей матеріал дуже активно розвивається і еволюціонує.

Сьогодні існують десятки різновидів вінілу, оптимізованих під конкретні умови експлуатації і завдання, а також сотні різноманітних дизайнів.

Що таке сучасний розкішний вініл?

 • це багатошаровий гетерогенний матеріал, в складі якого присутній мінеральний наповнювач і полімерна основа - вініл, а також інші компоненти, що підсилюють його корисні властивості;
 • це екологічно і біологічно нейтральне покриття, не завдає ніякого впливу на організм і навколишнє середовище: з'єднання шарів здійснюється методом гарячого пресування, при цьому не використовуються фенольні смоли і інша небезпечна для здоров'я хімія;
 • цей матеріал здатен прослужити не менше 20 років завдяки продуманій технології виробництва;
 • це водостійке покриття для підлоги з водонепроникними замками і стиками;
 • комфортне покриття з шумопоглинаючими якостями;
 • це покриття, яке точно повторює вид і фактуру самих різних матеріалів -натурального дерева, натурального каменю, кераміки, керамограніту, бетону.
У різних колекціях до складу покриття VINILAM входить від 30% до 80% екологічно нейтрального первинного полівінілхлориду і від 10 до 70% мінеральних добавок.

Вершина еволюції вінілових підлогових покриттів - VINILAM: плитка з подвійним поліуретановим захисним шаром посиленим микросферами кераміки, який надає матеріалу ще більшу зносостійкість (максимальний 43-й клас використання і вищий клас стійкості до зношування).

VINILAM - група покриттів для підлоги останнього покоління.

Вінілова плитка VINILAM, покрита композитним захисним шаром з поліуретаном на поверхні товщиною 0,55 мм, має термін активної експлуатації до 20 років. Такі підлогові покриття мають теплові та звукоізоляційні властивості, безпечні при пожежі, не ковзають, не сприяють виникненню статичної електрики.
Структура підлогових покриттів VINILAM відрізняється в залежності від типу покриттів, але є загальні особливості:
 • основа - вініл: забезпечує ідеальну укладку;
 • армуючий шар - склополотно або жорстка основа - надає міцність і геометричну стабільність;
 • базовий шар - композитний вініл з мінеральним наповнювачем;
 • декоративний шар - імітація деревини різних порід, мармуру, граніту, бетону;
 • захисний шар: прозорий вініл, поліуретан з керамічною крихтою і захистом від ультрафіолету.
Матеріали VINILAM не бояться виникнення плям, зберігаючи прекрасні естетичні характеристики протягом усього терміну експлуатації. Вони не вбирають вологу і не служать середовищем для розмноження грибків і мікроорганізмів. Завдяки простоті укладання (замкового або клейового типу) VINILAM часто називають «швидкою підлогою». Основні технічні характеристики, підтверджені тестами:
 • оптимальна теплопровідність (0,16 - 0,27 ват/м*К);
 • добре поглинає ударний шум - від 5 до 15 децибел;
 • високий клас проти ковзання - 10 або 11;
 • висока опірність хімічних впливів;
 • висока опірність фарбування;
 • підвищена стійкість до впливу меблів на коліщатках;
 • залишкова деформація після укладання - не більше 0,03 мм;
 • можна використовувати разом з системою «тепла підлога» (підігрів основи до + 28ºС);
 • рекомендований температурний діапазон експлуатації: від 0ºС до 40ºС;
 • коефіцієнт вологопоглинання 0,02% - це свідчить про практично 100%-ву водостійкість.
Крім того, матеріали VINILAM створюють відчуття комфорту, навіть якщо сидіти на підлозі або ходити по ньому босоніж. У покриття відсутнє відчуття холоду завдяки відмінним теплоізоляційним показниками.

Які серії підлогового покриття VINILAM ідеально підходять для дитячого садка?

Матеріали групи VINILAM випускаються в колекціях з різними естетичними та експлуатаційними характеристиками, оптимізованими для різних умов використання.

У дошкільному дитячому закладі найкраще використовувати покриття VINILAM серії CERAMO. Їх особливість: оптимальний показник теплопровідності, що дозволяє використовувати дане покриття разом з системою «тепла підлога» з максимальним ефектом і без тепловтрат. Плитка CERAMO VINILAM, встановлена ​​на основу з вбудованою «теплою підлогою», володіє достатньою теплопровідністю, щоб на поверхні покриття створювалася комфортна температура. При цьому верхній шар плитки перешкоджає зворотній відтік тепла, в тому числі - і коли система «тепла підлога» відключена. Завдяки цьому ходити і сидіти на такій підлозі приємно і комфортно протягом року.

Ще одна важлива якість - наявність вбудованої підкладки IXPE, яка забезпечує ще ряд додаткових корисних характеристик, в тому числі - зниження ударного навантаження на опорно-руховий апарат. Стрибати, бігати і скакати по підлозі CERAMO VINILAM набагато безпечніше, аніж по твердим НЕ пружним покриттям без спеціальної підкладки. При цьому також гаситься ударний шум, що особливо важливо в умовах, коли в одному приміщенні грають одночасно більше 10 дітей.

Покриття CERAMO VINILAM володіє абсолютною гігієнічною безпекою, бо нічого не може служити їжею і місцем існування для комах, грибка і мікробів, підходить для частої санітарної обробки, в тому числі - із застосуванням дезінфікуючих засобів. Прибирання не вимагає значних трудовитрат: ідеальна поверхня покриття максимально спрощує процес вологого прибирання.

Монтаж покриття CERAMO VINILAM простий і надійний - використовується спеціальний замок CLICK, завдяки якому плитки з'єднуються між собою надійно і без щілин. Таке з'єднання зводить нанівець ризик розмикання планок. Кожна плитка зберігає ідеальну геометричну стабільність в процесі експлуатації. Слово CERAMO в назві серії обумовлено тим, що тверда основа покриття має щільність схожу з щільністю кераміки 2000 кг/м2.

Композитний захисний шар покриття складає 0,55 мм - це означає, що воно підходить для умов інтенсивного використання, в тому числі - в приміщеннях дитсадівських груп. Додатковий подвійний захисний шар посилений керамічними мікросферами. Таке покриття стійке до стирання, не боїться продавлювання від тонких ніжок меблів, має стійкість до виникнення подряпин і ударів важкими предметами.

UV-компонент в захисному шарі забезпечує підлозі CERAMO VINILAM захист від вигорання під впливом сонячного світла: малюнок зберігає свою насиченість і інші декоративні властивості протягом довгих років експлуатації. По периметру кожної планки нарізана мікрофаска, це підкреслює модульність підлоги і структурує простір.

Покриття не боїться творчих поривів маленьких художників - воно не схильне до фарбування. Поверхня плиток CERAMO VINILAM не ковзає навіть після вологого прибирання. Кожна планка оброблена з використанням технології UltraFresh, що забезпечує абсолютну мікробіологічну безпеку.

CERAMO VINILAM – це серія покриттів на твердій композитній основі з вбудованою підкладкою, ідеальна для обробки приміщень дитсадівських груп, їдалень, залів для проведення заходів. У колекцію входить пара десятків різноманітних декорів, що імітують натуральний камінь і дерево. Для обробки коридорів і вхідних зон, а також допоміжних приміщень можна використовувати плитку VINILAM на клейовий основі.

Всі покриття VINILAM сертифіковані як в Україні, так і за кордоном. На матеріали дається тривала гарантія (20 років - при домашньому використанні і 5 - при комерційному застосуванні).

CERAMO VINILAM: кращі інноваційні покриття для підлоги – дитсадочкам!

Порівняйте інші покриття з покриттям VINILAM
Покриття
Характеристики
клас зносостійкості
Захисний шар
водостійкість
Екологічний допуск
відсутність ковзання
пожаростойкость
звуконепроникність
Гарантія
ламінат
ламінат
32
0 мм
немає
низький
немає
низька
низька
1 рік
паркетна дошка
паркетна дошка
33
0 мм
немає
середній
немає
немає
низька
2 роки
керамо-граніт
керамо-граніт
34
0 мм
100%
середній
немає
висока
немає
3 роки
паркетна дошка
паркетна дошка
32
0 мм
немає
так
немає
немає
немає
3 роки
лінолеум
лінолеум
29
0 мм
немає
так
немає
немає
немає
немає
VINILAM
VINILAM
43
0.55 мм
100%
високий
100%
висока
висока
20 років
Для використання дитячому садку рекомендуємо наступні серії
Кварц-вініловий ламінат
Кварц-вініловий ламінат
Гарно підходить
Вологостійкий ламінат
Вологостійкий ламінат
Гарно підходить
Механічний замок
Механічний замок
Гарно підходить
Переваги використання для інших приміщень Дивитись всі
 • Тип нерухомості
 • тип приміщення
 • призначення
Спец-пропозиція
Доставка зразків кварцвінілової плитки Доставка безкоштовна і не зобов’язує до покупки
callback
Замовити дзвінок
Найближчим часом наш менеджер перегляне вашу заявку та дуже швидко з вами зв’яжеться