Дитячої кімнати

Вініловий ламінат для дитячої кімнати

Не боїться частого прибирання
100% екологічна підлога
Ударо і шумопоглинальна підлога
Приємна на дотик, можна використовувати з системами «тепла підлога»
Зміст
Збираючись змінити дитячу кімнату, завжди залишається безліч питань при виборі покриття для підлоги. Хочеться створити не просто класичну дитячу, а надати кімнаті сучасний вигляд. при цьому використовувати тільки високоякісні матеріали, адже від цього залежить здоров'я дитини.

Настав час сучасних рішень

Вибирати покриття для підлоги стало набагато складніше. Величезна кількість пропозицій на ринку, різна інформація про властивості товарів в інтернет просторі робить вибір хаотичним і заснованим на рекламній інформації. Бажання підібрати якісний товар за низькою ціною призводить до необдуманого придбання абсолютно невідповідного покриття для підлоги. Один з обраних матеріалів може виявитися водостійким, але створює шум в кімнаті при активних іграх, другий може підходити по дизайну, але схильний до деформації при потраплянні вологи. На допомогу у вирішенні проблеми з вибором приходить сучасний вініл.

Класика, перевірена часом і нові технології

При розгляді саме цього матеріалу, поряд з безліччю інших покриттів, хочеться відзначити кількість його переваги, які точно будуть відповідати всім споживчим запитам, особливо для дитячої кімнати.

Вініл це багатошарове покриття. Наприклад, розглянемо структуру планки з колекції VINILAM CLICK, яке має шість шарів:
 • Щільна композитна основа з ПВХ з мінеральною добавкою;
 • Армуючий шар зі скловолокна;
 • Щільна композитна основа з ПВХ з мінеральною добавкою
 • Декоративний шар з нанесеним малюнком, що імітує природні матеріали;
 • Захисний шар на основі прозорого полівінілхлориду
 • Захисний шар на основі прозорого поліуретану.
Така багатошарова структура дозволяє отримати безліч позитивних якостей, що підходять для будь-якого приміщення, не тільки житлового, а й комерційного. З багатьох характеристик цього матеріалу слід зазначити:
 • Багатошаровість структури, в яку входять природні компоненти і мінерали, що дозволяють збільшити міцність і стабільність вироби.
 • Термостійкість;
 • Підвищена шумоізоляція;
 • Відсутність деформації при попаданні вологи;
 • Висока зносостійкість;
 • Відсутність запаху;
 • Тривалий термін експлуатації.
Основною якістю даного матеріалу залишається його безпека, так як, він нешкідливий і не виділяє токсинів в період експлуатації і впливу ультрафіолетових променів. Це важливий фактор, який варто врахувати при виборі покриття для підлоги у житлову дитячу кімнату.

Пропозиції від VINILAM

Продукція VINILAM - це сертифіковані вінілові покриття для підлоги, високої якості. Асортимент представлений в 12-и колекціях і включає в себе безліч різновидів покриття. Кожна з 12-и колекцій, має свої параметри і технічні характеристики. Товщина покриття може варіюватися від 2,5 мм до 8,5 мм. Всі моделі мають високий 43-й клас зносостійкості експлуатації.

Основні характеристики продукції від VINILAM

На відміну від таких поширених покриттів як: лінолеум, ламінат, ковролін, пробка - продукція VINILAM має масу переваг, за технічними характеристиками, хімічної інертності властивостями, зручності монтажу, міцності і довговічності;

Вінілова плитка торгової марки VINILAM підійде, для будь-якої кімнати, так як має безліч варіантів конструкції покриття для вирішення різних запитів покупців. Різноманітність асортименту, дивує і дає можливості точно підібрати покриття під свої потреби. Якщо розглядати різновиди колекцій VINILAM, умовно їх можна розділити так:
 • за розміром плитки; (XXL, стандарт, малоформат).
 • по товщині плити
 • по наявності вбудованої підкладки
 • за формою (прямокутна і квадратна);
 • по процентному складу компонентів;
 • по жорсткості основи (гнучкі і жорсткі)
 • декору за фактурою (4 види фактури);
 • способом монтажу (вільнолежачі з замком або клейова плитка).
Компанія VINILAM є одним з лідерів по виготовленню та реалізації даної продукції, компанія дуже дорожить своєю репутацією, постійно поповнюючи модельний ряд і вдосконалюючи якість покриттів для підлоги. Саме продукція від компанії VINILAM відповідає всім запитам споживача, володіючи такими характеристиками:
 • вологостійкість поглинання в 0,02%, в той час як ламінат і паркет при намоканні деформуються і розбухають;
 • високий клас пожежної безпеки групи КМ2, (згідно з регламентом про вимоги пожежної безпеки ФЗ - 123);
 • в залежності від товщини плитки, ударний шум зменшується на 5дБ - 15дБ. Створює акустичний комфорт в самому приміщенні на відміну від ламінату або кахелю;
 • опір ковзанню класу R10 - R11;
 • можливість використання з вбудованими системами «тепла підлога» з температурою нагріву підстави до 28°C, так як вініл має малу товщину і має досить високу теплопровідність до 0,27Вт м * К.
 • стійкість до хімічних елементів речовин і фарбування. Допускається прибирання з використанням сильнодіючих дезінфекційних антибактеріальних засобів;
 • допускається до використання як для внутрішнього оздоблення квартири, або будинку, так і для офісів і інших громадських місць;
 • високий рівень зносостійкості Т класу, захист декоративного виду від впливу зовнішніх факторів;
 • для клейової плитки можливість заміни однієї деталі, без демонтажу всієї підлоги;
 • термін гарантії на продукції до 20 років.
Головне якісну відмінність цього покриття для підлоги в тому, що весь модельний ряд має багатошарову структуру і виготовляється відповідно до стандартів якості.

Яку з серій від VINILAM підібрати в дитячу

Вибір покриття для підлоги для дитячої кімнати, як і підбір інших будівельних матеріалів і предметів інтер'єру для дитячої, дуже відповідальний процес важливий. Саме в цій кімнаті дитина буде проводити більше часу, тому необхідно звернути на це серйозну увагу. вибирати з відповідальністю.

При підборі слід враховувати необхідні властивості до покриття для підлоги в цій кімнаті. Що врахувати при виборі підлоги для дитячої?
 • відсутність у складі матеріалу шкідливих летючих отрут. Діти, особливо в ранньому віці, схильні до впливу зовнішніх факторів, виділення шкідливих речовин може негативно відіб'ється на здоров'ї дитини, особливо у вигляді алергічних реакцій;
 • підлога не має бути слизькою. Так як дитина має властивість бути незграбною або дуже активною, слизька підлога стане не кращим варіантом, при виборі;
 • стійкість до механічних пошкоджень. Коли збереться компанія дітей, це стане справжнім випробуванням для підлоги. Їм необхідно рух, тому цей пункт при виборі обов'язковий.
 • шумоізоляція - це одне з основних вимог, якщо ви не хочете доставляти сусідам масу незручностей;
 • водостійкість, є невід'ємною вимогою в такій кімнаті. Діти ж люблять малювати фарбами, а результатом може стати розлита вода на підлозі.
 • верхній шар стійкий до фарбування. Фарби, фломастери, це невід'ємні друзі дітей і на жаль, уникнути обмалювання підлоги вдається вкрай рідко.
З огляду на всі зазначені вимоги, серед колекцій, наданих компанією VINILAM, є саме той варіант, який задовольнить всі пункти і забезпечить затишок в дитячій кімнаті. Цим унікальним покриттям підлоги можна вважати покриття серії CERAMO VINILAM з замковим з'єднанням CLICK.

Вініловий ламінат саме цієї серії колекції містить всі необхідні технічні характеристики і властивості, які чудово підійдуть для облаштування підлоги в дитячій кімнаті. Колекція CERAMO VINILAM виготовлена ​​на основі природних безпечних матеріалів і не має будь-якого запаху. Завдяки своїм складом підлога не схильна до появи цвілі і шкідливих грибків.

Товщина вінілового ламінату цієї серії складає від 4,5 мм до 5 мм, покриття має вбудовану підкладку зі спіненого зшитого поліетилену IXPE товщиною 1 мм. Така товщина і щільність дають можливість використовувати ламінат на підлозі з вбудованим підігрівом, він буде прекрасно проводити тепло, так як має теплопровідність 0,27Вт / м * К. Підкладка типу IXPE не створить опір проходженню тепла, в той же час так само створить безпечну амортизацію під час ходьби активності дитини по підлозі і прибере зайвий шум при активних іграх.

Дана серія має основний захисний шар 0,5 мм і додатковий шар PU (UV компонент і Ceramic Bead) разом з «Ultra-Fresh» technology, що надає ламінату особливу міцність і антибактеріальні властивості. Цей вініловий ламінат не боїться попадання на поверхню води, тому ретельне прибирання кімнати із застосуванням різних мийних засобів йому не страшні. Декоративний вид захищений від ультрафіолетових променів і має безліч яскравих декорів на будь-який смак.

Думка фахівців і власників покриття від VINILAM

Вибір покриття для підлоги вимагає особливої ​​уваги, так як згодом покриття для підлоги буде однією з основних деталей інтер'єру. Як фахівці, так і звичайні обивателі покупці підходять до вибору покриття для підлоги, маючи певні вимоги до якостей покриття. Для будівельників головною перевагою цього матеріалу буде зручність при монтажі. Для дизайнерів - різноманітність колірної гами і декорів. Майбутнім власникам покриття для підлоги, буде важлива головне краса і комфортність підлоги, буде він теплим або холодним, як він себе поведе в разі впливу зовнішніх негативних чинників, наприклад попадання води.

За словами фахівців, які тривалий час займаються укладанням різних покриттів для підлоги, вінілова плитка від VINILAM стала витісняти відомі всім раніше покриття для підлоги. За своїми якостями її характеризують як універсальний матеріал, який можливо використовувати в усіх без винятку кімнатах і приміщеннях квартири або будинку.

Багато будівельників вважають, що існують і мінуси в застосуванні вінілових покриттів, так як сам по собі кварц - вініл вимагає ідеальної чистої рівній поверхні для якісного монтажу. У цьому випадку питанні думки сильно розходяться, так як більшість фахівців вважає за краще підготувати поверхню і, не використовуючи безлічі інструментів змонтувати вініл швидко і просто.

Щасливі власники підлог від VINILAM відзначають не тільки красу вироби, це підтверджуються в експлуатації заявлені виробником якості. За словами власникам такої підлоги, він сильно відрізняється від інших покриттів для підлоги, так як має міцне верхнє покриття і при ударі не залишає вм'ятин або відколів, як паркет або ламінат, не втрачає насиченості кольору декору через роки використання, не має, будь - якого неприємного запаху. А найголовніше зменшує шум, коли діти починають активно грати у себе в кімнаті. Фахівці схвалюють і вибирають покриття для підлоги від VINILAM для дитячих кімнат.
Порівняйте інші покриття з покриттям VINILAM
Покриття
Характеристики
клас зносостійкості
Захисний шар
водостійкість
Екологічний допуск
відсутність ковзання
пожаростойкость
звуконепроникність
Гарантія
ламінат
ламінат
32
0 мм
немає
низький
немає
низька
низька
1 рік
паркетна дошка
паркетна дошка
33
0 мм
немає
середній
немає
немає
низька
2 роки
керамо-граніт
керамо-граніт
34
0 мм
100%
середній
немає
висока
немає
3 роки
паркетна дошка
паркетна дошка
32
0 мм
немає
так
немає
немає
немає
3 роки
лінолеум
лінолеум
29
0 мм
немає
так
немає
немає
немає
немає
VINILAM
VINILAM
43
0.55 мм
100%
високий
100%
висока
висока
20 років
Для використання у дитячій кімнаті рекомендуємо наступні серії
Механічний замок
Механічний замок
Гарно підходить
Вологостійкий ламінат
Вологостійкий ламінат
Гарно підходить
Кварц-вініловий ламінат
Кварц-вініловий ламінат
Гарно підходить
Переваги використання для інших приміщень Дивитись всі
 • Тип нерухомості
 • тип приміщення
 • призначення
Спец-пропозиція
Доставка зразків кварцвінілової плитки Доставка безкоштовна і не зобов’язує до покупки
callback
Замовити дзвінок
Найближчим часом наш менеджер перегляне вашу заявку та дуже швидко з вами зв’яжеться