Коридорі

Вініловий ламінат у коридорі

Не боїться частого прибирання
100% екологічна підлога
Ударо і шумопоглинальна підлога
Приємна на дотик, можна використовувати з системами «тепла підлога»
Зміст

Кварц-вініл VINILAM у коридорі

Яке покриття для підлоги вибрати для коридору? Для початку з'ясуємо, які проблеми можуть виникнути при застосуванні тих чи інших покриттів.
 1. Небезпека травм при ковзанні. Керамічна плитка або керамограніт, це абсолютно тверда і слизька підлога. Якщо хтось впаде на таке покриття, він може сильно травмуватися. Кожен знає, що менш небезпечно впасти на дошки, ніж на бетон.
 2. Холодна підлога. Керамічна плитка або керамограніт. Висока теплопровідність цього матеріалу робить підлогу холодною. Ходити по такій поверхні будинку не дуже приємно.
 3. Низька водостійкість, проблемність вологого прибирання. Коридор - найбрудніша частина квартири - зустрічає нас, коли ми приходимо з вулиці. Ми приносимо на одязі і колесах вологу, бруд, пил, абразивні речовини, через це передпокій в кожній родині миють часто із застосуванням миючих замобів. Паркет, паркетна дошка ламінат, ковролін для такої зони не підійдуть.
 4. Гігієнічність поверхні підлоги. Паркет не підходить для коридору, так як поверхня підлоги має пори і щілини з яких складно видаляти забруднення і бактерії, також вони будуть вбирати будь-яку рідину. Керамограніт має пухкі компенсаційні шви, які швидко забруднюються і є джерелом поширення бактерій і цвілі. Пористість поверхні, наявність швів створює труднощі дезінфекції та гігієнічного прибирання. Це актуально в світлі останніх подій з коронавірусом. Дезінфікуючі речовини не повинні псувати покриття, не повинні вбиратися.
 5. Низька міцність. Передпокій відчуває найсерйозніші навантаження. Одні шпильки від каблуків чого варті?! Лінолеум, коркове покриття не підходять, на них залишаються сліди вдавлень, вони легко дряпаються і пошкоджуються.
 6. Низька зносостійкість. У коридорі найбільше піску і твердих частинок, що потрапляють в квартиру з вулиці. Через коридор в квартирі ходять найбільше. Навіть якщо ходити в м'яких тапочках, абразивний знос через рік, другий дасть про себе знати, наприклад, на тому ж лінолеумі у вигляді потертостей і порушень декоративного виду верхнього шару.
 7. Складність монтажу. Щоб якісно укласти паркет, керамограніт, мармур та інші покриття для підлоги, потрібен кваліфікований високооплачуваний майстер. У той же час замкові модульні покриття може укласти навіть жінка, якщо такий матеріал легко монтується і легко розкроюється.
 8. Слизька підлога може провокувати ковзання і падіння. Полірована і глазурована кераміка є травмонебезпечними, особливо після вологого прибирання. Фактурна і шорстка кераміка більш безпечна, але сильно погіршує можливість якісної вологого прибирання.
 9. Труднощі ремонту. З плином часу, може знадобитися ремонт або заміна невеликої частини підлоги в передпокої. Поміняти кахельну плитку, керамограніт мармуровий шматок підлоги - трудомістка, тривала, галаслива і брудна робота. Крім цього, для цього необхідно мати цілу плитку в запасі з тієї ж партії.
 10. Шкідливі виділення з покриття для підлоги пластика. Згадаймо запах лінолеуму, який «вивітрюється» дуже тривалий час. Пахнуть летючі речовини, які виходять з матеріалу, це пластіфікатори. Весь термін експлуатації. Ламінат, в основі якого суміш тирси з штучними смолами, які весь термін експлуатації виділяє «потихеньку» шкідливі речовини (фенол, формальдегід, меламін). Меламіну смола може також виділятися у внутрішній простір при абразивному зносі ламінату.
 11. Висока ціна. Для більшості середнячків-покупців вартість покриття має значення. Дорогущий паркет з дуба або підлога з мармурової плитки престижні, але вимагають невиправданих фінансових вкладень і не більше. З точки зору якщо розглядати співвідношення ціна/якість, найдорожчі і найдешевші (лінолеум) покриття не підходять для коридору.
Підсумовуючи всі вимоги до покриття для підлоги для коридору, приходимо до висновку, що найкращий матеріал для підлоги в сучасній квартирі - модульне вінілове покриття для підлоги! Цей інноваційний матеріал позбавляє від всіх перерахованих вище проблем.

VINILAM - сучасна тенденція в оформленні інтер'єру

Нові матеріали з'являються в результаті появи нових технологій і еволюції попиту на властивості покриттів для підлоги, що відповідають стилю життя у великих і малих містах. Здавалося б, є лінолеум і ламінат, відомі всім покриття підлоги. Недорого коштують, технологія укладання знайома, але прогрес не стоїть на місці, з'являється інноваційна вінілова плитка, яка поєднує в собі кращі якості лінолеуму і ламінату, при цьому новинка не має недоліків існуючих покриттів для підлоги. Природно, вініл відразу отримує визнання і попит у покупців. Вініл легко ріжеться ножем (як лінолеум). його легко укласти самостійно. По виду схожий на ламінат, але більш еластичний і зносостійкий. За рахунок відносної гнучкості, вініл повністю прилягає до плавних нерівностей основи, допустимим за технологією. Кварц-вініл коштує дорожче лінолеуму і ламінату в середньому в два рази, але це різниця виправдана. Практичні покупці із задоволенням куплять що-небудь дорожче, але краще якістю і з кращим набором властивостей.

Будова планки VINILAM Parquet Herringbong.

Вона складається з декількох шарів:
 1. Верхній прозорий шар зроблений з поліуретану, з добавкою мікросфер з кераміки і з компонентом для ультрафіолетової стабілізації (УФС). Шар оброблений за технологією «ULTRA FRESH», що надає поверхні антимікробні та протигрибкові властивості.
 2. Захисний прозорий вініловий шар. Товщина - 0,5 мм. Основний захист плитки від зносу. Створює 3D ефект фактури натурального дерева (волокна, сучки).
 3. Декоративний шар створений на pvc плівці методом високоякісного друку орнаменту - точно передає вигляд поверхні натуральної деревини (ефект «браш»), а також вид поверхні каменю, бетону, керамограніта.
 4. Щільний ПВХ шар - основа з первинного PVC. Збільшує міцність, стійкість до вм'ятин, ударам. Сприяє реалістичності фактури поверхні.
 5. Жорстка тверда плита з пресованої ПВХ, що містить мікроскопічні бульбашки повітря в надає виробу планок жорсткість, підвищені теплоізоляційні, шумопоглинаючі властивості, геометричну стабільність. Плита виготовлена за американською технологією «ISOCORE». Володіє 100% водостійкість (поглинає менше 0,02% при зануренні у воду на 24 години).
 6. Вбудована підкладка з пінополіетилену IXPE. Підсилює шумоізоляцію, згладжує компенсує мікронерівності основи і піщинки. Високі амортизаційні властивості зменшують навантаження на суглоби і хребет. Оброблена за технологією «ULTRA FRESH» для додаткового захисту від грибка і бактерій запаху.
Назви модульного вінілового покриття для підлоги:
 • Вінілове модульне замкове покриття; - Академічне правильна назва для замкових покриттів
 • Вінілова клейова плитка; - Академічне правильна назва для клейової плитки
 • Вініловий «ламінат»; - Загальна сленгове назва для замкових покриттів
 • «Кварц вініл»; - розмовне загальна назва (не коректні)
 • ПВХ плитка; - Загальна назва для вінілової плитки з клейовим способом монтажу.
 • Кварц вініловий ламінат; - Сленгове розмовна назва замкового покриття (не коректні)
 • LVT ( «luxury vinyl tiles»); преміальна вінілова плитка - Первісне торгове (маркетингове) назва для клейової вінілової плитки.
 • Вініл - торговий (маркетингове) назва всіх модульних покриттів для підлоги на основі вінілу.
Як бачимо, наголос роблять на вініл. Це і виправдано, так як ПВХ - основний компонент плитки, мінеральна добавка є доповнюючою речовиною. «Кварц вінілом» виріб називають тільки у Росії, підкреслюючи його відмінність від лінолеуму і підвищену зносостійкість.

Набирає популярності назва VINILAM. Так називається Компанія «VINILAM» створена у 2007 році. Один із засновників Бельгійська компанія CONTESSE, що входила до складу американської VERTEX. Зараз компанія VINILAM є прямим партнером компанії VERTEX.

У даний час «VINILAM» входить до п'ятірки провідних компаній в Європі, займає провідні позиції в Україні та Казахстані.

Чому вигідно класти VINILAM?

C покриттям VINILAM підлоги виходить:
 • Теплий (низька теплопровідність);
 • Амортизуючий (вбудована підкладка);
 • Абсолютно водостійкий (не вбирає воду);
 • Зносостійкий (вищий клас зносостійкості - Т);
 • Простий в укладанні (можна зробити самому);
 • Простотою в ремонті (замінити одну дві плитки не складе труднощів);
 • Екологічно чистий (ніяких випарів летючих шкідливих речовин);
 • Гігієнічний. Протистоїть мікробам, грибків, цвілі;
 • Красивим. Більше 75 декорів на будь-який смак (паркет, плитка, камінь, бетон, дерево);
 • З Гарантією - 20 років! (Для установки будинку);
 • З ідеальним співвідношенням «ціна - якість»;
 • Чи не слизький - великий коефіцієнт тертя.

Яку плитку VINILAM вибрати в коридор

У даний час компанія «VINILAM» випускає і продає 12 колекцій кварц-вінілових плиток покриттів. Кожна колекція має в середньому від 3 до 24 декорів, тобто вибирати є з чого. Як зробити правильний вибір?

Почнемо з декору. У наявності є паркет, плитка, бетон, дошка. Вибір за вами. А от інші параметри вимагають спеціальних знань.
Коментар експерта: Коридор - самий навантажений ділянку квартири. Найкраще підійдуть колекції:
 • PARQUET CHEVRON - товщина 8,5 мм;
 • Allure ISOCORE - товщина 7,5 мм;
 • VINILAM Cork - товщина 7 мм;
 • PARQUET Herringbone - товщина 6,5 мм;
 • CERAMO VINILAM STONE - товщина 5,0 мм.
 • CERAMO VINILAM WOOD - товщина 4,5 мм.
 • VINILAM CLICK - товщина 3,7 мм
 • VINILAM GLUE товщина 3,7 мм
У цих колекціях захисний ПВХ шар, Clear PVC - від 0,5 до 0,55 мм. Зверху нанесено поліуретановий захисний шар - PU, оброблений по антимікробної технології (Ultra-Fresh technology). У деяких колекціях він посилений керамічними мікрокульками (CB).
Коментар клієнта: ми трохи не розрахували, взяли зайву плитку колекції VINILAM Glue, товщиною 2,5 мм, для кімнати. Залишки я поклав в передпокої. Минуло 6 років. Прекрасно служить плитка, ніяких проблем. Вийшло дешевше. Монтаж простіше, ніж у товстої. Її клав встик один до одного, на клей. Клей мазав на підлогу, як рекомендують фахівці. Так зручніше, не потрібно поспішати. Поклав плитку на намазану ділянку, відпочив (якщо треба). Захисний шар практично такий же, як на товстих плитках, тобто зносостійкість не зменшується. Спокійно миємо передпокій шваброю з водою, регулярно. Дружина на підборах ходить. Ніяких слідів. Єдиний недолік - жорстковата підлога вийшла, і не дуже тепла, але якщо квартира тепла або ходиш в тапочках- цілком комфортно. Товста плитка краще в кімнатах, в спальні, напевно.
Порівняйте інші покриття з покриттям VINILAM
Покриття
Характеристики
клас зносостійкості
Захисний шар
водостійкість
Екологічний допуск
відсутність ковзання
пожаростойкость
звуконепроникність
Гарантія
ламінат
ламінат
32
0 мм
немає
низький
немає
низька
низька
1 рік
паркетна дошка
паркетна дошка
33
0 мм
немає
середній
немає
немає
низька
2 роки
керамо-граніт
керамо-граніт
34
0 мм
100%
середній
немає
висока
немає
3 роки
паркетна дошка
паркетна дошка
32
0 мм
немає
так
немає
немає
немає
3 роки
лінолеум
лінолеум
29
0 мм
немає
так
немає
немає
немає
немає
VINILAM
VINILAM
43
0.55 мм
100%
високий
100%
висока
висока
20 років
Для використання у коридорі рекомендуємо наступні серії
Механічний замок
Механічний замок
Гарно підходить
Вологостійкий ламінат
Вологостійкий ламінат
Гарно підходить
Кварц-вініловий ламінат
Кварц-вініловий ламінат
Гарно підходить
Переваги використання для інших приміщень Дивитись всі
 • Тип нерухомості
 • тип приміщення
 • призначення
Спец-пропозиція
Доставка зразків кварцвінілової плитки Доставка безкоштовна і не зобов’язує до покупки
callback
Замовити дзвінок
Найближчим часом наш менеджер перегляне вашу заявку та дуже швидко з вами зв’яжеться