Квартири

Вініловий ламінат для Квартири

Гарантія на домашнє використання 20 років!
100% водостійка підлога. Не боїться частих прибирань та дезінфекцій.
Має максимальний 43 клас зносостійкості.
VINILAM можна укласти за допомогою ножа і рулетки
Зміст
Один з важливих етапів проведення ремонту в квартирі - заміна підлогового покриття. Багато власників нерухомого майна віддають перевагу керамічній плитці, простому ламінату або інших матеріалів, щоб уникнути знайомство з характеристиками сучасних покриттів. Багато фахівців рекомендують VINILAM - новий вид підлогового покриття, який найкращим чином підходить для квартири. До його основних переваг відносять довговічність, комфортність, практичність і екологічну безпеку.

Vinilam - це вінілове підлогове покриття у вигляді плит товщиною 2,5-8,5 мм з багатошаровою структурою. В якості основи покриття використовується первинний вініл з мінеральним наповнювачем. Особливі властивості VINILAM дозволяють наносити на його поверхню якісні 3D зображення, що додають матеріалу виняткові декоративні властивості. Зносостійкість покриття обумовлена ​​наявністю на поверхні композитного захисного шару з поліуретану і прозорого ПВХ.

Переваги VINILAM в порівнянні з іншими матеріалами

VINILAM часто, помилково, асоціюють з вініловим ламінатом або вологостійким ламінатом. На відміну від останнього, при виготовленні VINILAM не використовують меламінові, формальдегіду смоли і фенол. До складу сучасного покриття входять стабільні та інертні компоненти, які не завдають ніякої шкоди навколишньому середовищу і людині. Крім того, VINILAM значно перевершує звичайний ламінат по ряду ключових характеристик, включаючи зносо, тепло- і вологостійкість, матовість і фактурність поверхні, тепловий комфорт, акустичний комфорт і багатьом іншим.

VINILAM ідеальний для облаштування підлог в квартирі завдяки своїм перевагам:
 • Зносостійкість (43 клас застосування). VINILAM витримує вплив понад 25 тис. обертів абразивного кола по поверхні, що більш ніж в 5 разів більше, ніж те, на що здатний звичайний ламінат.
 • Абсолютна вологостійкість, матеріал не набухає від води, як це відбувається з ламінатом або паркетом.
 • Простота ремонту. У разі пошкодження однієї планки, можна легко замінити на нову, не порушуючи зовнішнього вигляду всього покриття.
 • Зручність монтажу. Укладання плиток VINILAM виконується швидко, не вимагає запорошених і «брудних» робіт.
 • Швидка підготовка поверхні. Немає необхідності використання дорогої підкладки.
 • VINILAM не боїться вологи, його миють ганчірками або губками з використанням рекомендованих миючих засобів.
 • Здатність зменшувати ударний шум на 5-16 дБ завдяки своїй особливій структурі.
 • Комфортні відчуття при тактильному контакті з поверхнею.
 • Декоративна привабливість підлогового покриття, великі можливості для індивідуального дизайну вашого інтер'єру.
 • Сумісність з вбудованими в основу системами «тепла підлога» (прогрів до max. 28 градусів).
 • Широкий вибір декорів в десятці колекцій VINILAM.


Застосування VINILAM в квартирі

Завдяки своїм унікальним теплотехнічним властивостям, матеріал ідеально підходить для будь-якого приміщення в квартирі:
 • На кухні. До підлогового покриття в цьому приміщенню пред'являють підвищені вимоги, оскільки повітря має підвищену вологість, на підлогу можуть потрапляти їжа, вода, жир. Крім того, покриття повинне справлятися з різними побутовими навантаженнями (пересування меблів і падіння предметів). Використовуваний підлоговий матеріал повинен легко митися.
 • Ванна кімната. До покриття підлоги в цьому приміщенні пред'являють підвищені вимоги до вологостійкості. Крім того, його поверхня не повинна бути слизькою. VINILAM повністю відповідає цим вимогам.
 • Передпокій. Тут часто буває бруд, принесена з вулиці. Підлога не повинна вбирати вологу, легко митися, мати підвищену зносостійкість.
 • Кімнати. У житлових приміщеннях особливу увагу приділяють декоративному вигляду, екологічній безпеці та властивостям, що дає відчуття комфорту. Підлога повинна виглядати привабливо, гармонійно вписуватися в інтер'єр. Матеріал повинен бути приємним при контакті з тілом людини, легко митися, не містити шкідливих речовин. VINILAM відповідає всім вимогам, перерахованим вище.
 • Лоджії або балкони. Основна вимога до покриття - здатність витримувати серйозні перепади температур і вологості. VINILAM добре служить навіть на балконах, якщо власник квартири дотримується рекомендацій по експлуатації покриття.

Завдяки своїм особливим властивостям, матеріал може використовуватися як підлогове покриття в будь-яких приміщеннях за винятком відкритих терас і балконів, оскільки його створювали для обробки підлог у внутрішніх приміщеннях.

Колекції VINILAM і їх застосування для обробки підлог в квартирі

Існує декілька колекцій VINILAM з безліччю відмінних характеристик: структура шарів, жорсткість основи, габарити плит, конструктивні особливості замку, технологія укладання, товщина захисного шару. Розглянемо кожну колекцію окремо.

Замкова колекція CERAMO VINILAM, CERAMO VINILAM XXL і CERAMO VINILAM STONE

Вінілове покриття повторює зовнішній вигляд натуральної деревини (сосна або дуб), паркетної дошки з фактурною поверхнею. Розміри планки: 1520х225 і 1220х225, товщина - 4,5 мм. Також в колекцію увійшли планки з декорами і фактурою натурального каменю (сланець), бетонна підлога, зріз бревна натурального дуба. Розміри матеріалу: 470х940х5 мм. Планки мають вражаючу фактуру сланцевого каменю. Всі колекції мають мікрофаску з чотирьох сторін кожної планки для реалістичного виду і для структурування поверхні підлоги і всього інтер'єру.

Матеріал виробляють на основі жорсткої плити Ceramo, що складається з первинного вінілу і мінерального наповнювача. Для захисту підлогового покриття на поверхні композитний прозорий шар поліуретану (подвійне нанесення) і ПВХ (0,55 мм). Подвійний поліуретановий шар посилений микросферами кераміки і оброблений за технологією Ultra-Fresh. Кожна планка знизу, зі зворотного боку має вбудовану підкладку зі спіненого зшитого поліетилену товщиною 1 мм.

Перераховані властивості підлогового покриття з колекції Ceramo Vinilam дозволяють використовувати цей матеріал для створення інтер'єру в будь-якому приміщенні квартири. Завдяки широкому вибору різних декорів, можна підібрати матеріал, що ідеально підходить для стильного дизайну інтер'єру.

Клейові колекції CERAMO VINILAM XXL GLUE, CERAMO VINILAM STONE і VINILAM Glue

Матеріал має товщину 2,5 мм і укладається на клей або на спеціальну клейову підкладку. Основне призначення - створення покриття в умовах, коли організація технологічних зазорів і розривів для укладання «плаваючої підлоги» є неможливою. Також покриття ідеальне для підлог великої площі, для підлог з підігрівом в заміських котеджах, для монтажу на стіни. Найчастіше матеріал використовують в офісних, торгових та інших комерційних приміщеннях.

Розміри плиток розрізняються залежно від колекції. Варіанти декору: натуральний камінь, дерево і бетон. Покриття, створене з використанням цього матеріалу, має клас використання 43 і клас зносостійкості «Т». Одним з ключових переваг є відмінна ремонтопридатність, мінімальний опір проходженню тепла для застосування на основах з підігрівом, відсутність необхідності технологічних розривів для компенсації теплового розширення, безумовна можливість укладання без розривів і порогів.

Колекція VINILAM Click

Колекція складається з декорів, що передають вигляд обробленої дерев'яної дошки з дерева різних порід покритою матовим або напівматовим лаком. Габаритні розміри планок: 1219х184х3.7 мм. В якості основи використовується багатошаровий матеріал - армований вініловий композит. Декоративний шар надійно захищений композитним захисним шаром товщиною 0,55 мм. Захист приймає всі ушкоджуючі впливи на себе і робить покриття зносостійким. Ця універсальна колекція успішно застосовується як в житлових, так і в комерційних приміщеннях.
Порівняйте інші покриття з покриттям VINILAM
Покриття
Характеристики
клас зносостійкості
Захисний шар
водостійкість
Екологічний допуск
відсутність ковзання
пожаростойкость
звуконепроникність
Гарантія
ламінат
ламінат
32
0 мм
немає
низький
немає
низька
низька
1 рік
паркетна дошка
паркетна дошка
33
0 мм
немає
середній
немає
немає
низька
2 роки
керамо-граніт
керамо-граніт
34
0 мм
100%
середній
немає
висока
немає
3 роки
паркетна дошка
паркетна дошка
32
0 мм
немає
так
немає
немає
немає
3 роки
лінолеум
лінолеум
29
0 мм
немає
так
немає
немає
немає
немає
VINILAM
VINILAM
43
0.55 мм
100%
високий
100%
висока
висока
20 років
Для використання квартирі рекомендуємо наступні серії
Кварц-вініловий ламінат
Кварц-вініловий ламінат
Гарно підходить
Вологостійкий ламінат
Вологостійкий ламінат
Гарно підходить
Механічний замок
Механічний замок
Гарно підходить
Переваги використання для інших приміщень Дивитись всі
 • Тип нерухомості
 • тип приміщення
 • призначення
Спец-пропозиція
Доставка зразків кварцвінілової плитки Доставка безкоштовна і не зобов’язує до покупки
callback
Замовити дзвінок
Найближчим часом наш менеджер перегляне вашу заявку та дуже швидко з вами зв’яжеться