Кафе

Виниловий ламінат для кафе

Понад 120 декор-фактур під камінь, натуральне дерево і паркет.
100% водостійка підлога. Не боїться частих прибирань та дезінфекцій.
Має максимальний 43 клас зносостійкості
Відповідає усім нормам пожежної безпеки
Зміст
Підлогове покриття - важлива частина інтер'єру кафе. Воно повинно виглядати стильно, створювати в приміщенні приємну для відвідувачів атмосферу. Однак, при цьому до підлогових покриттів для закладів сегменту HoReCa висуваються і серйозні вимоги по міцності, практичності, довговічності, безпеки. Саме за цими показниками багато поширених на ринку матеріали виявляються абсолютно невідповідними для використання в сфері громадського харчування.

Перше завдання, яке треба вирішити: підлога в кафе будь-якого формату піддається серйозним навантаженням. Щодня, заклад відвідує сотні людей. Відвідувачі заходять з вулиці, приносять на своєму взутті пил, пісок, вологу, бруд. Підлогу необхідно мити що найменш один раз в день (на практиці – частіше). У залі часто пересуваються стільці, столи, падає скляний і металевий посуд, ножі та виделки. Жінки відвідують кафе у взутті на тонких підборах, але ж вони можуть ще й танцювати. Якщо в залі курять, на підлогу може падати попіл. На підлогу в кафе можуть проливатися гарячі напої, падати шматочки їжі і вуглинки від кальяну. Крім цього, є необхідність періодичної обробки дезінфікуючими складами.

Все перераховане означає, що підлогове покриття в кафе постійно піддається серйозним механічним, стираючим, ударним навантаженням, впливу вологи, агресивних речовин, та високих температур. Для більшості матеріалів такі умови просто згубні. Звичайно, для цементної стяжки з наливним полімером подібні навантаження не критичні. Але подібні підлоги навряд чи зможуть забезпечити естетику і затишок в приміщенні. Але ж від цього фактору дуже сильно залежить популярність закладу у гостей, а значить - його відвідуваність і рентабельність.

Багато починаючих підприємців розглядають покриття лінолеум як бюджетний варіант. Однак для цього матеріалу характерна низька стійкість до механічних пошкоджень. Лінолеум можна пошкодити навіть ножом або виделкою, що впали. Продавити поглиблення можна і підбором, і ніжкою столу. Інші недоліки матеріалу - погана стійкість до стирання, наявність летючих органічних речовин в складі, стандартний декоративний вигляд. Зварні шви між листами лінолеуму аж ніяк не можуть прикрасити підлогу. А при необхідності локального ремонту лінолеуму, латки різко погіршують декоративний вигляд підлоги.

Дещо кращим вибором міг би стати ламінат, але тут серйозним мінусом є низька вологостійкість і гучність підлогового покриття. У приміщенні кафе такі недоліки можуть стати критичними. Крім цього, ламінат досить складний у догляді, при падінні посуду може сколюватися захисний і декоративний шар, в його складі є канцерогенні складові; матеріал небезпечний при пожежі.

Багатьох недоліків позбавлена ​​керамічна плитка. Вона добре витримує вологу і стираючі навантаження, але у неї свої проблеми - на слизькій плитці дуже легко впасти. У залі кафе такий недолік може привести до серйозних проблем. Також для керамічної плитки характерна підвищена крихкість - вона може тріснути при падінні важкого предмета.

Гарним варіантом, з точки зору декоративних властивостей міг би стати натуральний дерев'яний паркет. Однак, такий матеріал досить затратний, пошкоджується підборами і при падінні посуду, вимагає дбайливого догляду. Паркет вбирає різні рідини, він може пошкоджуватися під впливом дрібних абразивних частинок (піску), чутливий до вологи і температурних перепадів, досить пожежонебезпечний.

Навряд чи стануть гарним вибором наливні полімерні підлоги. Вони дорогі, складні в монтажі. При цьому нерідко виділяють токсичні речовини, небезпечні в разі пожежі.

Як бачите, підібрати якісне, красиве, міцне, добре ремонтопридатне і довговічне підлогове покриття для кафе – завдання досить складне.

Які вимоги висуваються до підлогового покриття кафе?


Перерахуємо лише найосновніші вимоги, якими повинна відповідати підлога в кафе. Отже, важливі наступні параметри:
 • Естетична привабливість. Підлога повинна бути красивою, стильною, створювати затишок і приємну ауру. Відвідувачам повинно подобатися перебувати в кафе, і тоді вони обов'язково повернуться.
 • Зносостійкість. Підлога повинна протистояти стиранню. Сотні відвідувачів, постійний тиск - всі ці навантаження не повинні позначатися на стані підлогового покриття.
 • Міцність, здатність витримувати механічні та ударні навантаження.
 • Вологостійкість, стійкість до агресивних реагентів. Підлога повинна добре переносити регулярне миття і періодичну дезінфекцію тощо.
 • Простота в догляді. Підлога повинна дуже швидко і легко очищатися при необхідності - від бруду, розлитих напоїв, прилиплої їжі та ін.
 • Довговічність, ремонтопридатність без заміни усього покриття.
 • Відповідність санітарним нормам, екологічна чистота.
 • Безпека при пожежі.
 • Наявність антиковзаючого ефекту.
 • Доступна ціна. Так, цей критерій теж дуже важливий. Для багатьох власників кафе він є одним з визначальних.
Як бачимо, список вимог дуже великий. Покриття VINILAM відповідає всім цим вимогам завдяки своїй інноваційній структурі.

Плитка VINILAM: високі технології і чудові експлуатаційні характеристики

VINILAM - модульне композитне багатошарове покриття. При його виробництві використовуються новітні технології, що забезпечують вражаюче поєднання властивостей і експлуатаційних характеристик. Воно міцне, красиве, стійке до зовнішніх впливів, вологостійке, екологічно безпечне, практичне, приємне на дотик, не ковзне, та довговічне. Такі властивості забезпечуються інноваційною структурою і застосовуваними при виробництві технологічними нововведеннями.

В основі матеріалу лежить композитний склад з мінерального наповнювача і вінілу. Співвідношення обох компонентів варіюється в залежності від колекції. Плитка може містити 10-70% наповнювача, що забезпечує матеріалу високі характеристики.

Дуже важливий шар покриття - зовнішній захисний шар, що складається з декількох шарів. Основний шар захисту створений з чистого прозорого PVC. Додатковий (один або два) - створений з поліуретану. Загальна товщина верхнього шару - 0,55 мм.

У більшості колекцій поліуретановий додатковий захисний шар посилений керамічними мікросферами. За рахунок цього забезпечується дуже висока стійкість до стирання (зносостійкість класу Т). Поверхня покриття стабілізується і твердне при обробці ультрафіолетом. Завдяки застосуванню технології Ultra-Fresh забезпечується посилені антибактеріальні та антигрибкові властивості поверхні. Для кафе ці фактори мають дуже важливе значення.

Підлога VINILAM має точну геометрію планок, що дуже важливо при укладанні покриття без щілин. Невелика величина лінійного розширення/звуження при нагріванні/охолодженні грає важливу роль при застосуванні матеріалу в приміщеннях великої площі.

Вінілова плитка є екологічно чистою. Для неї характерні дуже гарні експлуатаційні характеристики. Вона не розшаровується, не реагує на вплив вологи, в будь-яких умовах зберігає свої розміри і первинний зовнішній вигляд.
Порівняйте інші покриття з покриттям VINILAM
Покриття
Характеристики
клас зносостійкості
Захисний шар
водостійкість
Екологічний допуск
відсутність ковзання
пожаростойкость
звуконепроникність
Гарантія
ламінат
ламінат
32
0 мм
немає
низький
немає
низька
низька
1 рік
паркетна дошка
паркетна дошка
33
0 мм
немає
середній
немає
немає
низька
2 роки
керамо-граніт
керамо-граніт
34
0 мм
100%
середній
немає
висока
немає
3 роки
паркетна дошка
паркетна дошка
32
0 мм
немає
так
немає
немає
немає
3 роки
лінолеум
лінолеум
29
0 мм
немає
так
немає
немає
немає
немає
VINILAM
VINILAM
43
0.55 мм
100%
високий
100%
висока
висока
20 років
Для використання Кафе рекомендуємо наступні серії
Кварц-вініловий ламінат
Кварц-вініловий ламінат
Гарно підходить
Вологостійкий ламінат
Вологостійкий ламінат
Гарно підходить
Механічний замок
Механічний замок
Гарно підходить
Переваги використання для інших приміщень Дивитись всі
 • Тип нерухомості
 • тип приміщення
 • призначення
Спец-пропозиція
Доставка зразків кварцвінілової плитки Доставка безкоштовна і не зобов’язує до покупки
callback
Замовити дзвінок
Найближчим часом наш менеджер перегляне вашу заявку та дуже швидко з вами зв’яжеться