Ресторану

Вініловий ламінат для ресторану

Понад 120 декор-фактур під камінь, натуральне дерево і паркет.
100% водостійка підлога. Не боїться частих прибирань та дезінфекцій.
Має максимальний 43 клас зносостійкості
Відповідає усім нормам пожежної безпеки
Зміст
До підлогового покриття в залах кафе або ресторанах пред'являються особливі вимоги, такі як краса і стильність підлогового покриття в інтер'єрі, зносостійкість і міцність, безпека відвідувачів, легкість і ефективність гігієнічного прибирання. При виборі підлогового покриття для ресторану, перш за все, необхідно враховувати ряд відмінних рис експлуатаційного навантаження. Підлогове покриття в ресторані регулярно потребує вологого прибирання з миючими добавками. Зносостійкість і міцність покриття повинні відповідати серйозного зношуваного навантаження. Міцність покриття повинна поєднуватися з елегантним і стильним зовнішнім виглядом. За якістю оформлення інтер'єру відвідувачі будуть судити про респектабельність закладу.

Покриття VINILAM вигідно відрізняється від інших видів підлогових покриттів, по зносостійкості воно порівнянне з мармуром або керамічною плиткою, але не таке крихке, холодне і слизьке.

Декоративний вид вінілової плитки повністю повторює вид різних природних матеріалів, вид керамограніту і бетону, тому VINILAM може собою замінити дуже багато підлогових покриттів по виду, поліпшивши довговічність, практичність і комфорт поверхонь.

За допомогою підлогового покриття VINILAM, приміщення придбає елегантний і шикарний вигляд, створить затишну домашню атмосферу в ресторані.

Це покриття є екологічно чистим, оскільки створено з інертних компонентів, без додавання летючих органічних і шкідливих для здоров'я речовин.

Вінілове підлогове покриття, що з'явилося порівняно недавно, отримало величезну популярність у власників ресторанів через відмінне співвідношення необхідних властивостей і ціни.

Якою хочеться бачити підлогу в ресторані?


  • Підлогове покриття повинне бути міцним і стійким до зносу, тобто здатним витримувати різного роду ударні навантаження, перепади температур і вологості в приміщеннях.
  • Гігієнічний догляд за покриттям повинен бути простим і зручним.
  • Зовнішній вигляд підлоги повинен вписуватися в загальну концепцію.
  • Підлогове покриття повинне бути не слизьким, безпечним при пожежі, не виділяти токсичні речовини в повітря.
Всім цим вимогам повністю задовольняє вінілове покриття VINILAM.

Чому вінілова підлога - дуже вдале покриття для будь-якого ресторану?

Вінілова підлога від кращого виробника VINILAM – це надійне і безпечне покриття, відмінної якості.

VINILAM - це чудове поєднання кращих властивостей всіх існуючих матеріалів. У ньому поєднується елегантний декоративний вигляд натурального паркету, практичність лінолеуму, швидкість і легкість укладання ламінату і довговічність керамограніту. За вініловим покриттям істотно легше доглядати, ніж за ковроліном або дерев'яним покриттям.

VINILAM - фактурний матеріал і тому створює на поверхні вражаючий 3D ефект фактурної поверхні дерева або натурального каменю. Колекції VINILAM мають широкий вибір кольорів.

Ще одна перевага вінілового модульного покриття - зносостійкість. У ресторані найголовніша вимога до підлоги - це здатність витримувати стирання і ушкодження. Композитний захисний шар охороняє декоративний вигляд вінілової плитки від впливу навколишнього середовища, вологи, ударів та дряпаючих впливів.

VINILAM створений з інертних, безпечних компонентів. Зовнішній вигляд і структура не змінюється при впливі на поверхню води і підвищеної вологості повітря. Поверхня матеріалу не забарвлюється біологічними харчовими барвниками, соусами, кавою, борщем і т.п., також поверхня не вбирає хімічні барвники, такі як «зеленка», перманентний фломастер, помада і т.п. Модульний вініл підходить для застосування на основі з різними типами вбудованих систем підігріву «тепла підлога», за винятком плівкового (до температури +28о).

VINILAM легко очищається від будь-яких забруднень. Забруднення поверхні підлоги в ресторані на підлозі з'являються природно в процесі роботи закладу, - розлитий маринад, перекинуті новачком чашка з кавою або чаєм, жирні плями, бруд від сльоти навесні і восени. Підлога в ресторані повинна відчищатися легко і просто. Для порівняння: ковролін і пористі матеріали вбирають в себе різні речовини і барвники, які в'їдаються в структуру матеріалу. Підлога швидко приходить в непридатність і її необхідно замінювати. На це витрачаються гроші і час, втрачається прибуток ресторану. Ці недоліки відсутні у покриття VINILAM. З нього швидко і легко видаляються всі «ресторанні» забруднення. Підлога завжди бездоганно чиста і акуратна, що підвищує рейтинг ресторану.

Колекції VINILAM мають широкий вибір декоративних і конструктивних рішень для створення дизайнерського інтер'єру. Сучасні технології виробництва дають можливість повторити декоративний вигляд будь-якій поверхні, будь то фактурна деревина, фактурний камінь, тканину, бетон і т.п.

Покриття з вінілу виготовляється з різною структурою шарів, з різною жорсткістю основи та різними розмірами. Використовуючи колекції VINILAM і проявивши дизайнерський підхід, можна створити неповторну атмосферу в інтер'єрі свого ресторану.

Безпека вінілового підлогового покриття безсумнівна.

Слизька підлога в ресторані це дуже витратне явище. Повністю уникнути падінь і травм гостей на гладкому керамограніту неможливо. Травми гостей дуже дорого можуть коштувати власникам ресторану. Це багаторазово доведений факт, оплата лікування і вимушеної непрацездатності може сильно вдарити по бюджету закладу. Вініловий паркет VINILAM - кращий варіант вирішення питання. Відвідувачі повністю в безпеці на такій підлозі.

Дешевих аналогів VINILAM на ринку дуже багато. Для зниження собівартості в їх виробництві використовують перероблені матеріали, стабілізуючі і поліпшуючі сировини летючих хімічних компонентів. Вони можуть бути токсичні і небезпечні для здоров'я. При виробництві VINILAM використовують сировину найвищої якості, первинні компоненти, інертні безпечні добавки і наповнювачі. Верхнє захисне покриття на підлоговому покритті VINILAM має антибактеріальний ефект. Вінілове підлогове покриття в ресторані захищено від розвитку грибків і шкідливих мікроорганізмів.

Вигода від укладання такої підлоги в ресторані.

Для оформлення підлоги в ресторані потрібен матеріал відповідний фінансовим можливостям і експлуатаційним вимогам. Також враховуються якість, міцність і зовнішній вигляд підлогового покриття.

Ламінат виглядає акуратно, але він дуже сприйнятливий до вологи. При щоденних вологих прибираннях його зовнішній вигляд буде швидко погіршуватися. Ламелі можуть деформуватися на краях і стиратися в цих місцях, в результаті через деякий час «ламінат» потрібно буде повністю заміняти.

Дубова підлога виглядає дивовижно, але у неї дуже висока ціна. Вона так само, як і ламінат, схильна до впливу вологи і швидко зношується. Повернути їй колишній вигляд можна методом циклювання, це буде дуже довго, пильно і потребуватиме великої суми грошей. Процес займає мінімум два дні. В цей час приміщення потрібно закривати для реставрації. Легше і дешевше покрити зношену дубова підлогу вініловим покриттям. Вона практичніше і не вимагає частого ремонту.

Самий бюджетний варіант - лінолеум. Він виглядає просто і дешево, при цьому швидко втрачає бездоганний зовнішній вигляд і вимагає частої заміни. Заміна лінолеуму це також трудомісткий і брудний процес.

Покриття VINILAM виготовлено у відповідності з усіма міжнародними нормами і має відповідну документацію та сертифікати. Підлогове покриття безпечно під час пожежі і повністю безпечне для здоров'я людини і домашніх тварин. Надійність, декоративна цінність і якість - основні характеристики даної продукції. Висока зносостійкість матеріалу отримала високу оцінку серед покупців і власників ресторанів.

Запас на підрізування береться не більше 5-10%. Відсутні шви при монтажі, матеріал укладається впритул планка до планки. Клейову вінілову плитку можна використовувати на дуже великих площах без розривів, єдиним настилом. Замковий VINILAM, в залежності від конфігурації приміщення і обраної колекції можна застосовувати без розривів на площах від 150 до 900 квадратних метрів.

VINILAM простий в монтажі. Він міцніше і довговічніше ламінату, при цьому точно передає зовнішній вигляд, фактуру різних поверхонь, таких як оброблена деревина або камінь. Завдяки спеціальній багатошаровій структурі VINILAM забезпечує широту областей застосування матеріалу, його міцність і практичність. Товщина верхнього захисного шару становить майже 0,5-0,55 мм., Це визначає найвищий клас використання-43, і захист покриття від ударів і сколів. Гарантійний термін служби в ресторані становить 5 років.

Були проведені численні дослідження, які підтверджують зносостійкість композитного захисного шару. При максимальному навантаженні втрати верхнього шару від стираючих впливів склали менше 0,1 мм. в рік, тому цього матеріалу присвоєно вищий «Т» клас щодо зносостійкості.

Чому VINILAM в ресторані практичніше ламінату?

VINILAM, за тих же умов експлуатації, безсумнівно, практичніше і надійніше, ніж звичайний ламінат. Використання саме VINILAM для покриття підлоги в ресторані однозначно виправдано. Покриття з композитного вінілу поглинає звуки кроків і робить акустику в приміщенні набагато краще, ніж при використанні ламінату. Підлога з вінілу не слизька і безпечна.

Зносостійкість VINILAM значно вище. Випробування ламінату на зносостійкість по «Табер Тесту» показує, що ламінат стирається до основи за 4-6 тис. обертів абразивного кола, а випробування VINILAM на зносостійкість по «Табер Тесту» показує, що прозорий захисний шар на поверхні зменшується на 50-70%, при цьому декоративний шар виявляється не зворушеним. Це показує, наскільки високий захист вінілу від втрати декоративного виду, різних ударів і утворення відколів.

VINILAM відмінно підходить для використання в залі, в підсобних приміщеннях і на кухні ресторану. Матеріал володіє ударостійкістю і зносостійкістю. Він повністю захищений від впливу води, бруду і агресивних речовин. На такій підлозі не слизько, навіть якщо вона мокра.

Принципово важливо:

Вхід до ресторану, іноді, прямо з вулиці, тому на вході потрібно створювати кілька рівнів захисту від піску і бруду. Це можуть бути залізні або гумові решітки на вулиці, тверді щітки в тамбурі і ворсовий килимок біля дверей усередині ресторану. Це дозволить збільшити експлуатаційний термін служби матеріалу, скоротить витрати на додатковий догляд за покриттям.

Багато колекцій VINILAM мають в своїй структурі планок вбудовану акустичну підкладку, яка дає амортизуючий ефект. Це знижує навантаження на суглоби ніг офіціантів і менеджерів; працездатність співробітників підвищується.

Підсумок

Вінілове покриття VINILAM - це ідеальний, збалансований матеріал для підлоги в ресторані. У ньому поєднані всі необхідні корисні властивості: від безпеки для здоров'я до вологостійкості і відмінній зносостійкості. Це покриття гідно прикрасить ваше заклад, приверне нових відвідувачів і заощадить гроші.

VINILAM відповідає вимогам безпеки при ходьбі по підлозі.

VINILAM має багатий вибір кольорів і фактур. Це підлогове покриття майбутнього покоління для українських закладів харчування. Воно вирішує всі завдання і знімає всі питання, з якими стикається володар ресторану при виборі виду матеріалів для обробки приміщення.

Експерти ринку підлогових покриттів стверджують, що покриття VINILAM коштує дорожче, тому що в ньому поєднується продумана збалансована структура шарів, високоякісна сировина і сучасний, високотехнологічний процес виробництва. Рекомендовані для ресторанів колекції вінілу Allure, PARQUET і CHEVRON мають багатий декоративний вигляд, дизайнерські можливості і надають приміщенню шик і елегантність.

На що слід звертати увагу при виборі матеріалу для підлоги?

Перед покупкою і вибором колекції VINILAM для підлоги ресторану, ресторатору потрібно визначитися в декоративних перевагах і врахувати майбутні експлуатаційні навантаження в кожному приміщенні, де буде лежати вінілове підлогове покриття. Від цих факторів залежить вибір конкретного покриття, його вартість, спосіб і швидкість укладання.

При виникненні питань в процесі вибору конкретної колекції і пошуку технологічних рішень для облаштування підлоги в ресторані завжди можна звернутися до нас. Ми зможемо допомогти у виборі і підібрати той варіант, який повністю вас влаштує. Після звернення до нас за допомогою, ви точно залишитеся задоволені зовнішнім виглядом вашого ресторану, а через 10 років прийдете вибирати ще більш сучасний VINILAM для оновлення інтер'єру ресторану.
Порівняйте інші покриття з покриттям VINILAM
Покриття
Характеристики
клас зносостійкості
Захисний шар
водостійкість
Екологічний допуск
відсутність ковзання
пожаростойкость
звуконепроникність
Гарантія
ламінат
ламінат
32
0 мм
немає
низький
немає
низька
низька
1 рік
паркетна дошка
паркетна дошка
33
0 мм
немає
середній
немає
немає
низька
2 роки
керамо-граніт
керамо-граніт
34
0 мм
100%
середній
немає
висока
немає
3 роки
паркетна дошка
паркетна дошка
32
0 мм
немає
так
немає
немає
немає
3 роки
лінолеум
лінолеум
29
0 мм
немає
так
немає
немає
немає
немає
VINILAM
VINILAM
43
0.55 мм
100%
високий
100%
висока
висока
20 років
Для використання ресторані рекомендуємо наступні серії
Кварц-вініловий ламінат
Кварц-вініловий ламінат
Гарно підходить
Вологостійкий ламінат
Вологостійкий ламінат
Гарно підходить
Механічний замок
Механічний замок
Гарно підходить
Переваги використання для інших приміщень Дивитись всі
  • Тип нерухомості
  • тип приміщення
  • призначення
Спец-пропозиція
Доставка зразків кварцвінілової плитки Доставка безкоштовна і не зобов’язує до покупки
callback
Замовити дзвінок
Найближчим часом наш менеджер перегляне вашу заявку та дуже швидко з вами зв’яжеться