Клініки

Вініловий ламінат для Клініки

VINILAM ідеально імітує натуральне дерево, камінь або паркет
100% водостійка підлога, не боїться частих прибирань та дезінфекцій
VINILAM має максимальний 43 клас зносостійкості.
Відповідає усім нормам пожежної безпеки.
Зміст
Необхідно розуміти важливість вибору виду покриття підлоги в будівлях і приміщеннях, пов'язаних з медициною. Підлогове покриття повинно бути пристосованим на всі 100% до частого вологого гігієнічного прибирання, а найголовніше - безпечним, екологічно безпечним, безпечним під час пожежі, не слизьким. З'ясуємо, чому VINILAM відповідає всім вимогам до підлогового покриття в медустановах.

Головні експлуатаційні навантаження в клініці.

Основними випробуваннями для підлогового покриття в клініках є:

 • Часте прибирання з використанням дезінфікуючих миючих засобів. Таке гігієнічне прибирання призводить до знебарвлення звичайного покриття.
 • Постійне пересування великої кількості людей в лікарні. Через це поверхня може пошкоджуватися, особливо через присутність піску на підлозі. Взимку пошкоджуючі навантаження ще вище, крім піску на покриття впливають тверді рельєфні підбори і агресивні реагенти, які були принесені з вулиці.
 • Дія хімічних речовин. Наприклад, недбало розлитий лужний або кислотний розчин може залишити пошкодження на звичайному підлоговому покритті.

Властивості підлогового покриття для клініки?

 • Безпека - для безпечного пересування, покриття не повинно бути слизьким.
 • Безпека при пожежі. Для того, щоб під час пожежі все люди змогли евакуюватися і не отруїтися димом, покриття обов'язково повинно бути не займистим, не підтримувати полум'я, не поширювати полум'я, з помірною здатністю до утворення диму, що не загрожує життю.
 • Стійкість до зношування - вміння протистояти постійним стираючим навантаженням на поверхню покриття.
 • Водостійкість - стійкість до гігієнічних прибирань з використанням води.
 • Стійкість до хімречовини - підлогове покриття не повинно вступати в реакцію з більшістю хімічних речовин.
 • Легкість гігієнічного прибирання - забруднення і бактеріальне середовище має повністю і швидко змиватися з поверхні підлоги, не затримуючись і не розмножуючись в швах і тріщинах і т.п.
 • Екологічна безпека - відсутність шкідливих летючих хімелементів в складі підлогового покриття. Це особливо актуально в приміщеннях, призначених для лікування людей, які мають проблеми зі здоров'ям.

Чому VINILAM підходить для покриття підлоги в медичному закладі?

VINILAM відповідає всім перерахованим вище критеріям, а саме:

 • Безпечне пересування - на підлоговому покритті VINILAM відсутній ризик ковзання, що робить його абсолютно безпечним для руху медперсоналу, пацієнтів і відвідувачів.
 • Безпека при пожежі - VINILAM має підтверджений в ліцензованій лабораторії клас пожежної небезпеки КМ2, що говорить про високий рівень безпеки матеріалу під час пожежі.
 • Зносостійкість - VINILAM має композитний прозорий захисний шар товщиною 0,55 мм, тому матеріалу присвоєно вищий клас зносостійкості, захисний шар витримує понад 25 тисяч обертів абразивного кола, в той час як стійкість кращого «ламінату» не перевищує 6 тисяч обертів.
 • Водостійкість - VINILAM абсолютно стійкий до постійних вологих прибирань, замкові з'єднання - вологонепроникні.
 • Екологічна безпека, безпека для здоров'я. Якість і безпека матеріалу підтверджені міжнародними сертифікатами безпеки такими, як французький знак емісійної безпеки А +, сертифікат ISO 9001, 14001 та інші. Це свідчить про відсутність небезпечних летких речовин в складі матеріалу.
 • Нейтральність поверхні до хімічних речовин. Відсутні хімічні реакції при попаданні миючих дезінфікуючих речовин на поверхню VINILAM.
 • Легкість збирання - властивості поверхні і структура VINILAM дозволяє легко проводити будь-які види прибирання, оскільки цьому не заважає пористість, щілини або шви на поверхні матеріалу.
Перераховані властивості підтверджують якість і надійність VINILAM.

Які поверхні підходять для застосування VINILAM?

У минулому, найбільш використовувані покриття в клініках були: лінолеум, ламінований паркет і керамічна плитка. Як застосовувати VINILAM: демонтувати старі покриття або можна обійтися без цього?

 • Стара керамічна підлога підходить для монтажу VINILAM зверху - основна умова, щоб плитки були укладені рівно і шви були закладені в один рівень з керамічною площиною. Якщо не так, доведеться скористатися спеціальним вирівнювальним розчином для утворення рівної поверхні.
 • Щоб укласти VINILAM на дерев'яний приклеєний паркет, потрібно перевірити наскільки добре приклеєні всі його планки, закласти всі великі щілини і пошкодження, перевірити рівність поверхні паркету. Якщо поверхню можна підготувати і вона відповідає всім вимогам до основи, можна монтувати будь-яку колекцію VINILAM, керуючись рекомендаціями виробника. Якщо паркет не можливо якісно підготувати, його слід демонтувати.
 • Щоб укласти замковий VINILAM на поверхню вільно-укладеного ламінату потрібно перевірити рівність поверхні і цілісність з'єднань, а також відсутність товстої м'якої підкладки під ламінатом. У більшості випадків відбувається демонтаж попереднього покриття для продовження дії гарантії на викладене поверх покриття з вінілу. Клейову плитку VINILAM на поверхню ламінату можна монтувати тільки на спеціальну клейову підкладку, але не на клей.
 • Для укладання VINILAM на гомогенний кварц-вініловий лінолеум або на комерційний лінолеум не обов'язково його знімати, якщо він щільно приклеєний до основи і не пошкоджений. Слід демонтувати побутовий не приклеєний лінолеум на спіненій основі.
 • Не обов'язково робити бездоганно плоску бетонну стяжку або заливати вирівнювальну суміш для підготовки основи перед монтажем VINILAM, для початку потрібно перевірити уже вбудовану основу на відповідність вимогам, а потім приймати рішення про необхідні заходи для його підготовки.
Якщо попереднє підлогове покриття вже було демонтовано, необхідно перевірити рівність підлоги і, при необхідності, вирівняти основу. Максимально допустимі нерівності і перепади на підлозі не повинні перевищувати більш ніж 2мм на 2м виміру.

Всі «брудні» і пилові роботи в приміщенні повинні бути закінчені до початку монтажу підлогового покриття. Перед стартом укладання потрібно прибрати будь-яке сміття, а потім пісок і пил за допомогою професійного пилососа.

Чи залишаються щілини між планками VINILAM?

Одним з головних критеріїв якості монтажу покриття є повна відсутність щілин в стиках між планками. Це важливо для бездоганного зовнішнього вигляду і для ефективного гігієнічного прибирання.

Укладання VINILAM може проводиться двома різними способами. Це залежить від вибору колекції покриття.
 • Монтаж клейової плитки на клей безпосередньо на підготовлену основу, при цьому плитки укладаються методом вкладення зверху вниз дуже щільно один до одного, так, що навіть лезо добре заточеного ножа не увійде між планками.
 • Монтаж вільно-укладеного покриття на підготовлену основу шляхом приєднання планки до планки за допомогою механічних замків з профілем CLICK, нарізаних по периметру кожної планки. CLICK –з'єднання планок за допомогою замків відбувається під кутом 25 градусів, потім, при опусканні планки на основу, профілі замків щільно входять один в одного і створюють міцне з'єднання. Також цей спосіб називається «плаваючим».
 • Монтаж вільно-укладеного покриття на підготовлену основу шляхом приєднання планки до планки за допомогою клейових замків розташованих по периметру кожної планки. Це «плаваючий спосіб» монтажу.
 • Монтаж вільно-укладеного покриття на підготовлену основу шляхом приєднання планки до планки за допомогою механічних замків з профілем DROPLOCK400 або DROPLOCK100. Ці види замків також гарантують щільне і якісне з'єднання. Це також «плаваючий спосіб» монтажу.

Спеціаліст монтажник Микола Лапін звертає увагу, що укладання замкових колекцій VINILAM виконується «плаваючим» способом і це значить, що планки фіксуються не до основи, а безпосередньо один до одного. При цьому методі монтажу відсутні щілини завдяки щільному стикуванні між планками.

Відгуки після використання VINILAM

Петро Бєлов, власник приватного медцентру, залишив відгук, в якому розповів про свою проблему і її вирішення. Після проведення ремонтних робіт в досить старій будівлі клініки постало питання про заміну чинного підлогового покриття. За словами Петра було ясно, що ламінат перестав бути кандидатом на заміну свого застарілого побратима, так як показав безліч недоліків, а укладання керамічної плитки перетворила б його клініку в «типову лікарню». Петро зважився довіритися VINILAM. Зараз він зазначає, що підлогове покриття VINILAM служить вже більше трьох років, при цьому покриття ні змінило колір, ні потріскалось і залишилося в ідеальному стані при щоденному інтенсивному використанні.

Сергій Селіванов, співробітник лабораторії клініки також згадав переваги вибору VINILAM. Сергій зробив акцент на те, що підлогове покриття не боїться попадання на поверхню хімічних речовин. Скляні предмети, такі як пробірки, за словами Сергія не б'ються, падаючи на покриття VINILAM, на відміну від керамічної підлоги.

Андрейченко Юлія, дизайнер, зазначила, що її радує різноманітність різних забарвлень і декорів покриття. Юлія довго перебувала в пошуках незвичайного і відповідного за властивостями покриття для проекту інтер'єру клініки. Дівчина додала, що хотіла створити певну атмосферу затишку, тому її команда вибрала VINILAM з колекції CERAMO, декор - «Дуб Берн». Юлія сказала, що це рішення виглядає вражаюче і не створює відчуття перебування в медзакладі. Дизайнер також згадала, що за 2 роки використання підлогового покриття, воно продовжує виглядати як при першому дні укладання: по-новому і без будь-яких пошкоджень.

З наведених вище відгуків можна зробити висновок, що клієнти VINILAM повністю задоволені якістю підлогового покриття, його надійністю, а також тривалим періодом експлуатації без втрати свіжого зовнішнього вигляду.
Порівняйте інші покриття з покриттям VINILAM
Покриття
Характеристики
клас зносостійкості
Захисний шар
водостійкість
Екологічний допуск
відсутність ковзання
пожаростойкость
звуконепроникність
Гарантія
ламінат
ламінат
32
0 мм
немає
низький
немає
низька
низька
1 рік
паркетна дошка
паркетна дошка
33
0 мм
немає
середній
немає
немає
низька
2 роки
керамо-граніт
керамо-граніт
34
0 мм
100%
середній
немає
висока
немає
3 роки
паркетна дошка
паркетна дошка
32
0 мм
немає
так
немає
немає
немає
3 роки
лінолеум
лінолеум
29
0 мм
немає
так
немає
немає
немає
немає
VINILAM
VINILAM
43
0.55 мм
100%
високий
100%
висока
висока
20 років
Для використання клініці рекомендуємо наступні серії
Кварц-вініловий ламінат
Кварц-вініловий ламінат
Гарно підходить
Вологостійкий ламінат
Вологостійкий ламінат
Гарно підходить
Механічний замок
Механічний замок
Гарно підходить
Переваги використання для інших приміщень Дивитись всі
 • Тип нерухомості
 • тип приміщення
 • призначення
Спец-пропозиція
Доставка зразків кварцвінілової плитки Доставка безкоштовна і не зобов’язує до покупки
callback
Замовити дзвінок
Найближчим часом наш менеджер перегляне вашу заявку та дуже швидко з вами зв’яжеться