Альтанки

Вініловий ламінат для альтанки

Не боїться частого прибирання
100% екологічна підлога
Ударо і шумопоглинальна підлога
Приємна на дотик, можна використовувати з системами «тепла підлога»
Зміст
При виборі матеріалу для альтанки слід враховувати екстремальні умови експлуатації покриття для підлоги. Воно повинне витримувати більш інтенсивні дії, має бути стійким до перепадів температури, вологи і абразивного зносу. Для правильного вибору покриття для підлоги для альтанки слід ознайомитися з вимогами, які пред'являють покриття для підлоги. Перш за все, потрібно розуміти, що для застосування матеріалу, внутрішній простір альтанки має бути захищене від прямого попадання снігу, дощу і прямих сонячних променів, основа підлоги повинна бути сухою, то альтанка повинна мати дах, скління і вентильований сухий підпільний простір.

Вимоги до покриттів для підлоги.

Вибір матеріалу.

Покриття для підлоги ВІНІЛАМ для альтанки.

Покриття для Allure ISOCOREВимоги до покритій для підлоги

Якісні і довговічні покриття для підлоги повинні володіти наступними показниками:
 • здатність служити при зниженій температурі навколишнього середовища, високий рівень вологостійкості, відсутність поглинання вологи і води; матеріали, що володіють такими параметрами стійкі до вологості і заморозків; у процесі експлуатації покриття для підлоги не піддається деформації;
 • підвищена вологостійкість і влагонепроникність стиків дозволяє максимально захистити основу підлоги від вологи; оздоблювальні матеріали повинні відштовхувати вологу і зберігати природний вигляд при впливі будь-яких ушкоджуючих факторів;
 • міцність - запорука тривалої експлуатації покриття для підлоги при будь-яких експлуатаційних навантаженнях;
 • матеріал для альтанки повинен володіти високою міцністю; в іншому випадку термін його служби складе від 1 до 3 років і після цього терміну будуть потрібні додаткові витрати; показник міцності матеріалу впливає на довговічність підлоги для альтанки;
 • протиковзкі властивості забезпечують безпеку власникам альтанки; особливо даний показник важливий при потраплянні вологи на підлогу;
 • стійкість до ультрафіолетових променів дозволяє уникнути вицвітання покриття і подовжує термін служби покриття в альтанці, тому рекомендується купувати матеріал, що володіє максимальним захистом від ультрафіолетових променів.

Вибір матеріалу

На споживчому ринку асортимент покриттів для підлоги широкий і різноманітний. Чи не кожен матеріал відповідає усім необхідним вимогам. Для монтажу міцної і довговічної підлоги в альтанці рекомендується використовувати модульне вінілове покриття. Вінілові покриття користуються високою популярністю серед вимогливих клієнтів і користувачів. Матеріал із декоративного виду аналогічний натуральної деревини, але, на відміну від дерева, не схильний до деформації, набухання і розсихання у процесі експлуатації матеріалу. За зовнішнім виглядом вініл точно передає зовнішній вигляд натуральних матеріалів і має на поверхні вражаючу фактуру.

Підлога стійка до ковзання, на відміну від аналогічних натуральних покриттів мають вищий клас застосування - 43. Вініл стійкий до вологи, що потрапляє на поверхню підлоги, миючих і агресивних (спирт, луг, кислота) речовин, а також до інтенсивної експлуатації. Матеріал має максимальну безпеку і практичність.

Покриття для підлоги VINILAM для альтанки

Під торговою маркою VINILAM виробляються сучасні покриття для підлоги, створені на основі інноваційних технологій. Поверхня матеріалів оснащена захисним композитним шаром, цей шар захищає від впливу на неї агресивних хімічних речовин і стираючих навантажень. VINILAM має високу міцність, довговічність і стійкість до будь-яких пошкоджуючих факторів.

VINILAM – високотехнологічна продукція міжнародного рівня. Покриття для підлоги VINILAM - ідеальне рішення для альтанки. Продукція виготовляється з чистих і нейтральних компонентів із застосуванням інноваційних технологій. Вартість покриття оптимальна і підходить кожному клієнту. Основа покриття для підлоги VINILAM містить вініл із мінеральними добавками. Високоміцний захисний шар 0.5 - 0.55 мм має високу зносостійкість і стійкість до ультрафіолетових променів.

Захисний шар покриття для підлоги VINILAM має стійкість до фарбування при впливі фарбувальних біологічних і штучних барвників і надійно захищає підлогу від ультрафіолетових випромінювань. Вінілові покриття виробляються методом гарячого пресування з декількох шарів з різним функціональним призначенням. VINILAM володіє важливими і неповторними якостями: має 43 клас застосування і стійкий до будь-якого рівня вологості. Монтаж покриття для підлоги VINILAM в альтанці не викликає ускладнень.

Сучасні покриття для підлоги VINILAM точно передають зовнішній вигляд і фактуру будь-якого натурального матеріалу. Покриття поєднують в собі зовнішній вигляд паркету, практичність лінолеуму і довговічність керамічної плитки. Інноваційна продукція не запалюється і не поширює полум'я при потрпляні на поверхню палаючих предметів, стійка до будь-якої вологості, побутових миючих хімічно активних речовин, стійка ковзанню і деформації, має антистатичні властивості і приглушують шум. Матеріали стійкі до ударів при падінні побутових предметів і посуду. VINILAM дозволить створити в альтанці привабливу і довговічну підлогу. Торгова марка VINILAM створюється на фабриці, сертифікованої за системою ISO 9001, ISO 14001, продукція випускається фабрикою сертифікована в Європейському союзі і Америці на відповідність стандартам якості і безпеки. Продукцію дозволяється використовувати у приміщеннях будь-якого типу.

Продукція для підлоги Allure ISOCORE

Торгова марка VINILAM займається виробництвом і продажем покриттів для підлоги для різних типів приміщень. Для організації міцної і довговічної підлоги в альтанці рекомендується використовувати продукцію Allure ISOCORE, яка володіє наступними особливостями:
 • Підвищена вологостійкість вінілового ламінату. Ця якість продовжує термін експлуатації покриття для підлоги. Allure ISOCORE ідеально підходить для приміщень, які експлуатуються у режимі підвищеної вологості.
 • Зносостійкість поверхні вінілової продукції визначена як найсерйозніша і відповідає класу «Т». Наявність композитного захисного шару 0.55 мм дозволяє зберегти первинний декоративний вигляд поверхні покриття для підлоги. Додатковий захисний шар збільшує термін експлуатації матеріалу і підвищує його зносостійкість. Багатошарове покриття для підлоги оснащене запатентованою жорсткою основою ISOCORE, яка не тільки є скелетом структури, а й надає покриттю теплової комфорт при тактильному контакті і акустичний комфорт при ходьбі і галасливих діях. На міцній основі нарізаний потужний замок DROPLOCK100, який надійно і просто з'єднує планки покриття.
 • Поверхня оброблена за технологією Ultra-Fresh technology, що дозволяє гарантовано запобігти розвитку на поверхні бактерій і цвілі., А також уникнути неприємних запахів від забруднюючих біологічних рідин і речовин.
 • Натуральний декор з природним фактурним ефектом - головна відмітна особливість вінілового покриття ALLURE ISOCOR. Декор точно передає вигляд натуральної дерев'яної дошки з ефектом «брашировки» поверхні.
 • Фрезерована мікрофаска розташовуються з 4-х сторін кожної планки і підкреслюють структурну модульність і натуральний вигляд підлоги.
 • Технологія ISOCORE володіє 100% вологостійкість і теплоізоляційним ефектом за рахунок закритих мікроскопічних осередків повітря у своєму складі.
 • Запатентована технологія замкового з'єднання DROPLOCK100 дозволяє легко виконати укладання підлоги альтанки. Збірка матеріалу виконується швидко. Можливість розкроювати планки за допомогою будівельного ножа і металевого кутника спрощує і прискорює процес монтажу.
 • Покриття для підлоги дозволяється укладати на площу до 250 кв.м. при відсутності притиснення у різних місцях покриття важкої меблями, локального приклеювання і т.п.
 • Покриття для підлоги VINILAM створює максимально комфортні відчуття при контакті з підлогою босих ніг. При використанні покриття для підлоги Allure ISOCORE не буде потрібно застосовувати вбудовану систему підігріву підлоги.
 • Матеріал сумісний з вбудованою системою підігріву підлоги і при спільній експлуатації, втрата тепла повністю виключається. Підлогу можна нагрівати до комфортної температури не більше 28 градусів за шкалою Цельсія.
 • Наявність вбудованої підкладки дозволяє компенсувати мікронерівності поверхні, зменшити гучність покриття для підлоги, поліпшити комфортність у всьому приміщенні альтанки. Підкладка обробляється за технологією Ultra Fresh, що додатково захищає підкладку від цвілі і грибка.
 • Висока екологічна чистота покриття дозволяє створювати в будь-яких внутрішніх просторах здорове та безпечне середовище. Матеріал не викликає алергічні реакції не містить шкідливих, біологічно активних речовин.
 • Поверхня підлоги легко очищається від бруду і пилу. VINILAM має високу стійкість до барвників і побутових хімікатів.
 • Термін експлуатації підлогового матеріалу становить 20 років для житлового приміщення і 5 років для комерційного. Дотримання всіх рекомендацій дозволяє продовжити термін служби вінілового покриття.
Виробник модульних вінілових покриттів VINILAM має всі сертифікати з безпеки і сертифікати відповідності санітарної безпеки матеріалу. Покриття для підлоги VINILAM - запорука міцного і довговічної підлоги для альтанки.
Порівняйте інші покриття з покриттям VINILAM
Покриття
Характеристики
клас зносостійкості
Захисний шар
водостійкість
Екологічний допуск
відсутність ковзання
пожаростойкость
звуконепроникність
Гарантія
ламінат
ламінат
32
0 мм
немає
низький
немає
низька
низька
1 рік
паркетна дошка
паркетна дошка
33
0 мм
немає
середній
немає
немає
низька
2 роки
керамо-граніт
керамо-граніт
34
0 мм
100%
середній
немає
висока
немає
3 роки
паркетна дошка
паркетна дошка
32
0 мм
немає
так
немає
немає
немає
3 роки
лінолеум
лінолеум
29
0 мм
немає
так
немає
немає
немає
немає
VINILAM
VINILAM
43
0.55 мм
100%
високий
100%
висока
висока
20 років
Для використання в альтанці рекомендуємо наступні серії
Механічний замок
Механічний замок
Гарно підходить
Вологостійкий ламінат
Вологостійкий ламінат
Гарно підходить
Кварц-вініловий ламінат
Кварц-вініловий ламінат
Гарно підходить
Переваги використання для інших приміщень Дивитись всі
 • Тип нерухомості
 • тип приміщення
 • призначення
Спец-пропозиція
Доставка зразків кварцвінілової плитки Доставка безкоштовна і не зобов’язує до покупки
callback
Замовити дзвінок
Найближчим часом наш менеджер перегляне вашу заявку та дуже швидко з вами зв’яжеться