Спортзалу

Вініловий ламінат для спортзалу

VINILAM ідеально імітує натуральне дерево, камінь або паркет
100% водостійка підлога, не боїться частих прибирань та дезінфекцій
VINILAM має максимальний 43 клас зносостійкості.
Відповідає усім нормам пожежної безпеки.
Зміст
Підлогове покриття для спортивного залу має відповідати кільком критеріям. Деякі з них важно уявити здійснюваними. У список головних вимог входять: висока зносостійкість, стійкість до частих вологих прибиранням і впливу миючих засобів, ударостійкість, тривалий термін служби, здатність протистояти забрудненням. Важливу роль відіграє і дизайн покриття, його здатність надати сучасний і стильний вигляд приміщенню. Особливо важливий зовнішній вигляд підлоги при проведенні змагань з танців. У цьому виді спорту підлогове покриття служить сценою для танцюючих пар.

Зносостійкість і довгий термін служби

Підлогове покриття повинно щодня витримувати великі навантаження. У приміщенні тренується багато людей. Причому заняття проводяться в активному режимі. Люди стрибають, бігають, різко гальмують, використовують спортивні снаряди, виконують акробатичні вправи. Це велике навантаження на підлогу, яке за інтенсивністю перевищує завантаженість місць з високою прохідністю: вестибюлів, холів, коридорів, торгових центрів.

Перераховані фактори повинні бути враховані при виборі підлогового покриття для спортзалу. Хороший матеріал для підлоги в даних умовах повинен володіти такими характеристиками:
 • підвищена стійкість до стирання;
 • здатність поглинати силу удару;
 • можливість витримувати великі навантаження;
 • стійкість до деформації;
 • нековзна поверхня.
Усім перерахованим критеріям відповідає вінілове покриття VINILAM.

Висока стійкість до зношування забезпечується за рахунок захисного верхнього шару. Він зроблений з міцного поліуретану, здатного протистояти щоденним навантаженням. Матеріал практично не схильний до стирання. За умови комерційного використання ВІНЛАМ має 5-річчя гарантію. Якщо покриття застосовується для побутових цілей, то гарантійний термін досягає 20 років. Даний факт підтверджує високу якість матеріалу.

Міцність

Здатність протистояти пошкодженням і стиранню - це тільки одна характеристика гарного підлогового покриття. Крім цього, воно повинно відрізнятися міцністю: не деформуватися, не тріскатися і не руйнуватися під дією стрибків і ударів. Підлогове покриття VINILAM відповідає всім перерахованим вимогам. Воно проводиться шляхом гарячого пресування. Після цього всі шари утворюють гнучкий, монолітний і міцний матеріал з високою здатністю протистояти навантаженням різного характеру та інтенсивності. Для спортзалів необхідно вибирати моделі підлогового покриття, що володіють найбільш високою міцністю. Важливо, щоб вони мали гарну здатність поглинати удари.

В якості підлогового покриття для спортивних залів підходить VINILAM, який кріпиться на основу за допомогою клею. Ще один варіант - VINILAM з категорії CLICK (КЛІК).

Вологостійкість

У спортзалах часто проводяться вологі прибирання. Крім щоденного миття підлог, покриття миється між іграми під час змагань. Іноді підлоги протираються ще частіше - між періодами спортивних змагань. Тому висока вологостійкість - параметр, який враховується одним з перших при виборі підлогового покриття.

VINILAM відрізняється високою стійкістю до дії вологи, тому може бути використано для покриття підлог у спортивних та тренувальних залах. Верхня частина матеріалу покрита вологостійким захисним шаром. Він не псується під дією рідини. Неушкодженими залишаються і стики між плитками покриття.

Важливий момент, про який варто знати: навіть якщо волога потрапить в стики між плитками, то вона не зашкодить покриттю. Абсолютна водостійкість робить стики плиток VINILAM невразливими до дії вологи і крапель води. Матеріал можна використовувати в приміщеннях з високим рівнем вологості: у вологих зонах лазень і саун.

Гігієнічні характеристики і простота догляду

Під час занять спортом людське тіло виділяє велику кількість поту. Іноді, це 1-2 літра на годину і більше. Яскравий приклад - змагання з волейболу. У перервах між сетами підлога протирається, щоб учасники гри не ковзали і не отримували травми. В поті, крім води, міститися солі і бактерії. Покриття підлоги повинне витримувати таку вологу. Матеріал VINILAM здатний впоратися з цим завданням на 100%.

Крім того, VINILAM витримує дію будь-яких засобів, призначених для миття підлог, а також антисептиків. Така властивість особливо важлива під час карантинних заходів з високими вимогами до дезінфекції приміщення.

Протигрибкова властивість поверхні покриття - не менш важливе властивість матеріалу. Покриття не створює на поверхні умови для розвитку грибків і бактерій. Така якість особливо актуальна в умовах спортивного залу. Протигрибкові і антибактеріальні властивості продовжують термін «життя» матеріалу і роблять його абсолютно безпечним для здоров'я відвідувачів.

Екологічно чистий склад

У складі VINILAM немає екологічно шкідливих складових. При його виробництві не використовують шкідливих барвників, пластифікаторів, фенолів, формальдегіду та інших небезпечних хімічних інгредієнтів.

Протиковзний ефект

Під час занять спортом на підлогах, покритих матеріалом VINILAM, ризик отримання травми практично зведений до нуля. Верхня частина матеріалу володіє протиковзними властивостями.

Підвищений комфорт

Покриття поглинає шум від ударів і кроків, приємний на дотик, не накопичує статичну електрику, створює акустичний і тепловий комфорт під час занять спортом.

Зовнішні якості: естетичний декор і широкий вибір дизайну

Зовні VINILAM виглядає презентабельно, володіє високими декоративними властивостями і створює гарний інтер'єр в приміщенні. Матеріал допомагає сформувати позитивне сприйняття інтер'єру і викликає позитивні емоції у відвідувачів спортзалу. Таке підлогове покриття прекрасно підійде для занять йогою, фітнесом, аеробікою і танцями, естетична складова інтер'єру при цих заняттях грає не останню роль і створює гарну емоційну атмосферу.

Верхній захисний шар матеріалу - прозорий. Декоративна частина розташована відразу під захисним прозорим шаром. Декор покриття може бути абсолютно різним: урбаністичні або природні орнаменти. Вибір колірної гами дозволить підібрати матеріал під будь-які смакові переваги. Великою популярністю у покупців користується дизайн інтер'єрів з природними декорами: дерево, камінь, мармур, паркет.

Структура шарів VINILAM

Структура покриття складається з декількох шарів. Завдяки багатошаровій структурі матеріал може похвалитися цілою низкою корисних якостей: ударостійкість, зносостійкість, довгим терміном служби. Кожен шар виконує певну функцію:
 • Верхній шар. Основна функція - захисне покриття. Він пручається стирання, виникненню подряпин, витримує підвищені температури, не псується від частого миття з водою і миючої хімією, перешкоджає розвитку грибків і бактерій.
 • Прозорий шар. Товщина цієї частини покриття - 0,55 мм. На ньому формується фактура при гарячому пресуванні. Він також допомагає запобігти пошкодженню декоративного шару, захищає від ударів, вицвітання і стирання.
 • Декоративний шар. Відповідає за зовнішній декоративний вигляд покриття. Являє собою вінілову плівку, на яку наноситься декор у високій якості з використанням якісних фарб. Насиченість і чіткість малюнка зберігається тривалий час. Асортиментний вибір величезний, як за колірною гамою так і за типом декору.
 • Композитний шар. Складається з вінілу і мінерального наповнення, частка останнього може варіюватися в межах від 10% до 70%. Шар є основою підлогового покриття і забезпечує його міцність. Різні варіанти VINILAM містять різну кількість вінілу і наповнювача. Цей шар в гнучких покриттях VINILAM армований скловолокном.
 • Заключний шар - вбудована підкладка. Він погашає силу удару, поглинає шуми, забезпечує амортизацію. Вбудована підкладка проводиться в кожній колекції покриття вініл по-різному. У гнучких покриттях VINILAM підкладка не потрібна, і вона відсутня.
Матеріал виготовляється у вигляді клейової плитки і у вигляді замкових планок. Вона укладається на вирівняну, підготовлену поверхню підлоги із застосуванням різних технологій монтажу.

Колекції VINILAM для спортивних залів

Не всі колекції VINILAM підходять для покриття підлоги в спортивному залі. Кращим вибором для великих, професійних спортзалів стануть матеріали з максимальною міцністю і витривалістю, здатні витримувати високі навантаження. До них відносяться покриття з колекцій:
 • VINILAM Glue;
 • CERAMO VINILAM Glue.
Якщо мова йде про невеликі, приватні спортивні зали, в яких немає великих ударних і зсувних навантажень на підлоговому покритті, то для них підходять всі колекції - і з клейовим, і з «плаваючим» варіантом монтажу.
Порівняйте інші покриття з покриттям VINILAM
Покриття
Характеристики
клас зносостійкості
Захисний шар
водостійкість
Екологічний допуск
відсутність ковзання
пожаростойкость
звуконепроникність
Гарантія
ламінат
ламінат
32
0 мм
немає
низький
немає
низька
низька
1 рік
паркетна дошка
паркетна дошка
33
0 мм
немає
середній
немає
немає
низька
2 роки
керамо-граніт
керамо-граніт
34
0 мм
100%
середній
немає
висока
немає
3 роки
паркетна дошка
паркетна дошка
32
0 мм
немає
так
немає
немає
немає
3 роки
лінолеум
лінолеум
29
0 мм
немає
так
немає
немає
немає
немає
VINILAM
VINILAM
43
0.55 мм
100%
високий
100%
висока
висока
20 років
Для використання спортзалах рекомендуємо наступні серії
Кварц-вініловий ламінат
Кварц-вініловий ламінат
Гарно підходить
Вологостійкий ламінат
Вологостійкий ламінат
Гарно підходить
Механічний замок
Механічний замок
Гарно підходить
Переваги використання для інших приміщень Дивитись всі
 • Тип нерухомості
 • тип приміщення
 • призначення
Спец-пропозиція
Доставка зразків кварцвінілової плитки Доставка безкоштовна і не зобов’язує до покупки
callback
Замовити дзвінок
Найближчим часом наш менеджер перегляне вашу заявку та дуже швидко з вами зв’яжеться